Skocz do zawartości

[Sprzedam] Sprzedam tanio różne rzeczy!


Pomocna odpowiedź

Witam!

Sprzedam tanio silniczki i serwa! Sprzedam też optoelektronikę, mini kamerki od 0,5pixeli do 5 pixeli Carl Zissa! Sprzedam tanio mini wyświetlacze kolorowe! Tanio też sprzedam laptopy i akcesoria do nich w postaci matryc, dysków twardych itp. Jeśli czegoś potrzebujesz napisz a znajdę to dla Ciebie!

Pozdrawiam

Krzysztof

Link do komentarza
Share on other sites

Lista by zajęła parę stron tego co mam do zaoferowania dlatego jeśli coś potrzebujecie piszcie to napisze czy to mam na stanie to raz, dwa laptopa za 100-200zł możesz mieć u mnie na pewno. Jeśli potrzebujesz takiego "złoma" na chodzie z portem COM napędem CDROM możesz mieć za 100zł wszystko zależy jakie parametry potrzebujesz. Odbiór osobisty w szczecinie lub wysyłka ( nie wysyłam kartofli 🙂 - zawsze można sprawdzić paczkę przed zapłatą poczta taką usługę oferuje)

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ciężko mi w ciemno strzelać parametry;] Niemożliwe ze masz tego aż tyle żeby nie dało się skatalogować 😃

Interesuje mnie dokładnie tak jak pisałeś. Sprawność, port Com, bateria, i jakbyś posiadał do niego zasilacz to już wogóle niebo. A tak to w sumie wszystko mi jedno. Najlepszy do 100zł 😋

Link do komentarza
Share on other sites

za 100zł możesz mieć laptopa toshiba z zasilaczem, cdromem, dyskiem twardym, baterią, ekranem 12 cali, kartą dźwiękową, sprawnym portem COM.

co do listy to proszę pytać co potrzebujecie mam głównie laptopy i części do nich, telefony i częsci do nich, kamerki, wyświetlacze kolorowe i graficzne, silniczki, oscyloskopy, cbradia, zdalne sterowanie, monitory lcd i częsci elektronicznych - nie mam wszystkiego ale może to co będziecie chcieli będę miał. Sporządzenie wszystkiego i opisanie zajęło by rok - litości.

Link do komentarza
Share on other sites

A więc mi jest potrzebny laptop (złom) w cenie ok.50zł. Cena dlatego taka niska ponieważ nie potrzebuję matrycy, ważne żeby tylko działał i miał port LPT. Jeszcze jakąś najtańszą kamerkę. To jeszcze nie wszystko co potrzebuję 😅

Link do komentarza
Share on other sites

Spoko nie ma problemu - oferta jest cały czas aktualna więc we wrześniu można kupić - wystarczy się zgłosić 🙂

Co do laptopa za 50zł mam takiego z lpt com cd. Toshiba. Kamerki też są zależy ile pix potrzebujecie

Serwa z przekładniami - wieczorem zrobię zdjęcia i umieszczę

Link do komentarza
Share on other sites

To ja tego laptopa za 50 zł rezerwuje. Chcę się upewnić, że normalnie odpala i jest kompletny (HDD, Procek, Ram itd.). Ty masz te kamerki, to ile by kosztowała taka aby obraz był w miarę wyraźny. Jak jeszcze coś wymyślę to też powiem. Prosiłbym jeszcze o foty laptopa i ewentualnie kamerki. To kiedy można najbliżej zrealizować zamówienie?

Link do komentarza
Share on other sites

Zdjęcia w załączniku, mogę zaproponować szarą toshibę z matrycą kompletną w tej cenie lub bardzo ciennką i lekką toshibę portege tez z dyskiem ale bez matrycy, można odłączyć zawiasy i klapę i uzyskujemy cieniutki i lekki komputerek który można podpiąć do każdego monitora. Proponuje kamerkę 5 MPix Carl Zeiss ( w załączniku fotka ) lub 2Mpix. Można odebrać osobiście i na miejscu sprawdzić lub ewentualnie wysyłka za wpłatą z góry lub za pobraniem zgodnie z cennikiem Poczty. Okres wysyłki wciągu 24h

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.