Skocz do zawartości

Katalog firm: ICHome Technology Co.,Limited


Treker

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą!

IC_HOME_logotyp.png

Zaufany niezależny dystrybutor podzespołów elektronicznych - ICHOME. Zajmujemy się inwentaryzacją, pozyskiwaniem i dystrybucją komponentów elektronicznych od 2013 roku. Zobowiązujemy się do dostarczania klientom niezawodnych, wysokiej jakości oryginalnych komponentów z oryginalnymi uszczelnieniami, najbardziej konkurencyjnych cenowo produktów i usług. Pomagamy znaleźć wymagane części w najlepszej cenie.

Doskonały łańcuch dostaw

Ponad 200 metrów kwadratowych magazynów w Hongkongu i Shenzhen. Koncentrujemy się na produktach firm TI, Microchip, NXP, Infineon i trudnych do znalezienia częściach elektronicznych. Mamy bliski kontakt z ponad 48 dużymi fabrykami OEM i dystrybutorami na całym świecie.

Kontrola jakości, brak zmartwień posprzedażowych

Dzięki rygorystycznemu procesowi testowania jakości, aby zapewnić, że wszystkie sprzedawane produkty są oryginalne i autentyczne, współpracujemy z profesjonalnymi agencjami testującymi w celu dostarczenia wiarygodnych raportów z testów.

2.jpg

Kto nas wybiera?

80% klientów to klienci europejscy, w tym 20 czołowych dystrybutorów komponentów elektronicznych, nie jest wymagana minimalna ilość zamówienia i udzielana jest roczna gwarancja.

Więcej informacji: https://www.ichome.com
Kontakt: sales@ichome.com
Telefon: +86 19065010196

Wpis sponsorowany.
Opis dostarczony przez firmę ICHome Technology Co.,Limited.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.