Skocz do zawartości

Pomogę w jakimś projekcie...


etet100

Pomocna odpowiedź

Witam.

Szukam osób potrzebujących pomocy w jakichś małych projektach. Nie chodzi o nic skomplikowanego, raczej coś, co da się zrealizować w ciągu tygodnia/dwóch. Szukam kogoś kto ma już jakieś doświadczenie i przynajmniej podstawowe umiejętności. Ze swojej strony mogę pomóc w projektowaniu 3D (korzystam z Fusion 360), drukowaniu na drukarkach 3D, frezowaniu (głównie drewno, pleksi i podobne, raczej nie metal), programowaniu, projektowaniu prostej elektroniki. Interesują mnie proste projekty, takie jak podświetlane napisy 3D, podstawowa elektronika - coś, co dostarczy jakiejkolwiek satysfakcji, kiedy zadziała, a nie skończy się wyłącznie frustracją. 

Nie liczę szczerze mówiąc na odzew, ale gdyby ktoś czegoś takiego potrzebował...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, etet100 napisał:

Nie chodzi o nic skomplikowanego, raczej coś, co da się zrealizować w ciągu tygodnia/dwóch.

Nie w tej branży 😉 Projekt to zwykle temat na kilka miesięcy do kilku lat (w przypadku hobbystów, jak masz zaplecze R/D to może by w tydzień dało by radę, ale wtedy PCB musisz wykonywać własnoręcznie).

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@etet100 pokaż próbki swoich frezowanych elementów. Drukarkę 3D masz? ja będę potrzebował niedługo wydruku na płycie teksturowanej, i być może również SLA 

Edytowano przez _LM_
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

3 godziny temu, FlyingDutch napisał:

czy możesz pdać jakie masz doświadczenie w programowaniu: jakie języki programowania (frameworki i biblioteki), na jakim sprzęcie?

Ja się specjalizuje głównie w skakaniu z technologii na technologię. Czyli w niczym konkretnym. Przykładowo ostatnio nie mogłem znaleźć satysfakcjonującego oprogramowanie do plotera to zabazgrałem coś na szybko pod ElectronJS. 
image.thumb.png.d4dd6560f21ee08716b0f33632a8a315.png

Mi chodzi o proste projekty. Coś czego szybko można się nauczyć, potestować, pobawić się, wykorzystać sprzęt który mam, sprawić może komuś satysfakcję.

Pisanie kodu na akord mam już w pracy. I wystarczy.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.