Skocz do zawartości

3 fazowy krokowy - podłaczenie do arduino


Vescus

Pomocna odpowiedź

Hej! Mam zagwozdke. Kupilem silniki krokowe nema 17 ale przyszlo mi cos w takiej obudowie ale z 3 wyjsciami. Może ktoś z was ma to za sobą jak podłączyć takie cos pod arduino? Mam tez sterowniki l298n i drv8825 ale nie widzę na necie schematów podłączenia takiego dziada jak ja mam. Kosztowaly 3 zł sztuka wiec szkoda mi bylo sie wykłócać ale jak już mam to wolałbym je użyć. :)

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

(edytowany)

@Vescus no to jak @H1M4W4R1 przewidział chyba faktycznie to są 3 fazowe silniki...więc masz taki wybór, że albo kupisz jakieś stery do tych silników, np...polecone już drv8313 (gotowe stery po 20zl na Ali)

12827531431390555326.thumb.jpg.c5d9a43c901da275e21253c270a98bb4.jpg

Lub zakupisz inne silniki, tylko standardowe 2 fazowe...na alledrogo jest ich cała masa...do 10zl za sztukę duży wybór i sterowniki do nich po 8-10zl (np drv8825) 

Edytowano przez farmaceuta
Link do komentarza
Share on other sites

21 minut temu, farmaceuta napisał:

@Vescus no to jak @H1M4W4R1 przewidział chyba faktycznie to są 3 fazowe silniki...więc masz taki wybór, że albo kupisz jakieś stery do tych silników, np...polecone już drv8313 (gotowe stery po 20zl na Ali)

12827531431390555326.thumb.jpg.c5d9a43c901da275e21253c270a98bb4.jpg

Lub zakupisz inne silniki, tylko standardowe 2 fazowe...na alledrogo jest ich cała masa...do 10zl za sztukę duży wybór i sterowniki do nich po 8-10zl (np drv8825) 

Kurde ... drv8313 na ali moze i 10 ale przesyłki po 50... taniej wyjdzie kupic worek normalnych.

Dzięki za pomoc pany.

Link do komentarza
Share on other sites

23 minuty temu, Vescus napisał:

Kurde ... drv8313 na ali moze i 10 ale przesyłki po 50... taniej wyjdzie kupic worek normalnych.

Drv8313 na Ali są po 20zl i przesyłka ~5zl lub za zakupy powyżej 40zl przesyłka za free...tak więc dwie sztuki wyjdzie ~40zl...

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.