Skocz do zawartości

[Sprzedam] Serwa z podwójnym orczykiem i inne - Trobot


mactro

Pomocna odpowiedź

Asortyment sklepu Trobot wkrótce poszerzy się o serwomechanizmy. Jesteśmy na etapie składania zamówienia. Jestem ciekaw jakie byłoby zainteresowanie takimi serwami:

Parametry:

➡️ Rozmiar: standard

➡️ Waga: 56g

➡️ Moment: 15kg/cm (4,8V); 16,1kg/cm (6V)

➡️ Prędkość: 0,18( 4,8V); 0,16(6V)

Serwo jest z metalowymi zębatkami i orczykiem z obu stron. Myślę, że doskonale się sprawdzi w humanoidach i innych robotach kroczących. Cena: 60zł.

Dodatkowo planuję też zamówienie serw standard z metalowymi zębatkami o identycznych parametrach jak powyższe w cenie 38zł i z plastikowymi w cenie 22zł. Parametry serwa o plastikowych przekładniach:

➡️ Rozmiar: standard

➡️ Waga: 40g

➡️ Moment: 6kg/cm (4,8V); 7,1kg/cm (6V)

➡️ Prędkość: 0,18( 4,8V); 0,16(6V)

Piszcie proszę w temacie lub na PW, jaka ilość powyższych serw by Was interesowała.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Być może byłbym zainteresowany dwoma serwami standard (te za 38zł) do minisumo ze względu na ten moment obrotowy. Ale się jeszcze muszę zastanowić i przemyśleć sprawę.

AAA już wiem o co chciałem zapytać. Jakie rozmiary mają te serwa??

Link do komentarza
Share on other sites

Serwa będą sprzedawane pod marką Trobot. A zamawiamy je w Chinach, jak prawdopodobnie wiele innych firm...

Kto jest producentem tych serw? O to się pytam. Bo domyślam się że sami ich nie zaprojektowaliście.

Link do komentarza
Share on other sites

Słusznie się domyślasz, ale nie są to markowe serwa. Trochę czasu spędziłem szukając tanich serw, więc wybacz, ale nie zamierzam podawać na tacy informacji gdzie można je kupić. Mam nadzieję, że rozumiesz z jakiego powodu 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.