Skocz do zawartości

Line Follower


skovv

Pomocna odpowiedź

Zdecydowałem się na tego światłolubna 🙂 Mam pewne pytania co do jednego elementu:

-Jedna listwa goldpin 1x40, jeśli jako napęd wybraliśmy przerobione serwa modelarskie dostępna w sklepie AVT w cenie 0,60zł/1 sztukę. 

Do czego to jest? Jeśli mam silniczki wyjęte z odtwarzacza CD ze starego kompa to tego potrzebuje czy nie?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Na tej rosyjskiej stronie masz też schemat światłoluba 😉 Powodzenia w budowie. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy twoje dzieło 😉

Chyba skorzystam z artu na diodzie 🙂 Dzięki wszystkim za pomoc 😃 Może już jutro/po jutrze będę miał wszystkie elementy "układanki" 😃 Nie mam tylko pomysłu na koła itp :/ Trzeba będzie pokombinować 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Czyli w te druciki wkłada się serwa w obudowie Czyli nie jest mi to potrzebne

Hehe.. nie do końca.. złącza goldpinowe można samemu zamontować, żebyś mógł sobie silniczki wygodnie wpinać do układu. Kupujesz tą listwę goldpinów i do tego zestaw gniazd(1-pinowe, 2-pinowe itd..) i w te gniazda zaciskasz końcówki przewodów od silnika 😉

Link do komentarza
Share on other sites

To jeśli masz silniczki z CD to musisz zrobić przekładnie bo bez tego w ogóle nie ruszy z miejsca. Lub użyć serw i jak chcesz wtedy wykorzystać nakrętki. To na środku nakrętki naklejasz orczyk serwa.

Link do komentarza
Share on other sites

nie ruszy wogle? :/ Na razie nie mam kasy na serwa, przekładnie też za bardzo zrobić nie potrafię -.- Na razie chyba zrobię bez przekładni i się zobaczy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie za pomoc!

[ Dodano: 11-03-2011, 09:43 ]

Mam małe pytanko: Na tym schemacie:

pod numerem 3 jest ta wygięta kreska i 2 strzałki. Patrzałem w art o czytaniu schematów ale czegoś takiego nie było :/ Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi?

Skovv.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.