Skocz do zawartości

[Konkurs] ROBOXY 2011


Pomocna odpowiedź

Witam!

Nadszedł maj a wraz z nim druga edycja turnieju ROBOXY!

W tegorocznej edycji możecie wziąć udział w zawodach MINIsumo oraz Line-Follower.

Ważne informacje:

Data: 29 maj 2011

Czas: 9:00

Miejsce: Dziedziniec Północny Gmachu Głównego, Politechnika Gdańska

Miasto: GDAŃSK

Strona zawodów: http://nksa.pg.gda.pl/roboxy/

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA!

Dziękujemy za zainteresowanie i do zobaczenia na zawodach! 😅

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jak długo czeka się na potwierdzenie?

Zgłosiłem w czwartek zdaje się i nie mam potwierdzenia nadal. Mam się w ogóle wybierać na turniej? Czy odeślecie mnie z kwitkiem?

Link do komentarza
Share on other sites

troszyn, spokojnie, wszystko na pewno będzie ok 😉

Ja mam pytanie w sprawie tego wpisu w regulaminie:

Dokładny przebieg trasy zostanie ogłoszona co najmniej 2 tygodnie przed terminem zawodów.

Zapomnieliście tego usunąć, czy pokażecie trasę później 😉?

Przewidujecie możliwość zwiększenia ilości przejazdów w FTL?

Link do komentarza
Share on other sites

Myśle że ilość przejazdów będzie ograniczona jedynie przez czas trwania zawodów. A jeżeli chodzi o trase to jest ona pokazana cały czas na stronie zawodów, jednak nie cała-a w częściach z jakich się składa. Jutro złożona trasa pojawi się na stronie zawodów oraz podsumowanie rejestracji.

Link do komentarza
Share on other sites

No i już po 😉 Zawody również udane, trochę mniej zawodników i widzów niż na TTR, ale również tutaj nie można się chyba do niczego przyczepić 😉 Bardzo dobra atmosfera i prowadzący, myślę że wszyscy spędziliśmy tam miło czas.

Moje zdjęcia:

https://www.forbot.pl/fotorelacje/roboxy_290511/

Film z finałów, przepraszam za taką jakość, ale nie mam czym edytować filmów teraz i musiałem użyć darmowego kreatora z youtube:

Później może wrzucę coś lepszego.

Link do komentarza
Share on other sites

Nam ogólnie się podobało. Organizacyjnie wyszło w miarę dobrze ,ale to raczej dlatego, że było mało robotów. Gdyby impreza była większa to rejestracja i grupy eliminacyjne na kartkach papieru poległyby, tym bardziej w roli przymiarów do minisumo (bez komentarza :]) Przydałyby się identyfikatory z prawdziwego zdarzenia ze smyczami. Lokalizacja bardzo fajna i jednocześnie dość nietypowa.

Duże podziękowanie za skrócenie harmonogramu. Dzięki temu wszyscy przyjezdni mogli wcześniej powracać do domu (osobiście zaoszczędziliśmy 4h).

Szkoda, że nie udało wam się dogadać (SKALP i NKSA) żeby zrobić wspólnie jeszcze większe zawody, chociaż z tego co rozmawiałem problemem nie byli studenci.

No i na przyszłość moglibyście więcej ludzi ściągnąć pulą nagród

Link do komentarza
Share on other sites

Bardzo fajne zawody. Impreza dobrze zorganizowana i prowadzona w dobrej atmosferze. Najbardziej mi się podobało wymówienie przez wodzireja "First Blood" i "Monster kill" jak Slayer zaliczył 8 wygranych z rzędu 🙂 Ogólnie brakowało tylko wyraźnych wyników na rzutniku. Zwiększa to emocje dla zawodników, którzy liczą każdy punkt, aby dostać się do finału.

Link do komentarza
Share on other sites

Najbardziej mi się podobało wymówienie przez wodzireja "First Blood" i "Monster kill" jak Slayer zaliczył 8 wygranych z rzędu

Haha, dzięki, starałem się 😋 Choć mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mieli ciut więcej sprzętu i jeszcze jednego komentatora, bo samemu było mi ciężko wszystko ogarnąć... Chciałem przeprowadzić kilka wywiadów 😋 a ten tytuł "wodzireja", który mi zapisali na identyfikatorze, to już inna historia... xD

Przejazdy finałowe LF i walki MS zostały nagrane, jest też sporo bonusowych ujęć 😋 Chłopaki już pewnie zajmują się cięciem filmu, więc za jakiś czas pewnie pojawi się tutaj link do serwera, gdzie wszystko będzie wrzucone w jakiejś porządnej jakości 🙂

Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim raz jeszcze za przybycie - naprawdę miło słyszeć, że impreza się podobała. 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

gefrej mówisz, że ciężko było ci to wszystko samemu ogarnąć. A pomyśl że to było tylko 11 minisumo i pare linefollowerów:). Aczkolwiek oczywiście lepiej tak niż w ogóle 🙂.

Myślę też, że frekwencji pomogłyby również plakaty promujące zawody. W W-wie na Robomaticonie nawet w wc wisiały nad pisuarami 😃:D (przy okazji pozdrowienia dla organizatorów, widać było, że zawody nieźle rozdmuchane).

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.