Skocz do zawartości

[Konkurs] ROBOXY 2011


Pomocna odpowiedź

Jeśli chodzi o ogarnianie, to nie zajmowałem się wyłącznie prowadzeniem imprezy, ale szczegóły pozwolę sobie zostawić dla siebie, żeby nie psuć wrażenia 😋 Poza tym pierwszy raz byłem komentatorem, więc następnym razem będzie lepiej 😋 Chciałbym w przyszłości więcej czasu poświęcić na LF i wywiady z zawodnikami.

Jestem naprawdę szczęśliwy, że wszystko poszło sprawnie i jesteście zadowoleni 🙂 Przyznam, że zabrakło paru rzeczy, które były w zeszłym roku oraz, że było trochę niedociągnięć, ale mam nadzieję, że za rok wszystko będzie jeszcze lepiej i znów będziecie chcieli do nas wrócić 😋

BTW: muzyka w tle nie przeszkadzała zbytnio?

Link do komentarza
Share on other sites

BTW: muzyka w tle nie przeszkadzała zbytnio?

Jak dla mnie było ok 😉

Brakowało chyba tylko dostępu do sieci. Była sieć na certyfikaty, ale obok była też jakaś "konferencja", do niej pewnie łatwiej byłoby znaleźć hasło 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Do "konferencji" było hasło: praca2011 podane przez organizatorów w sobote. Ta sama sieć była dostępna w niedzielę.

Muzyka była ok. Przynajmniej nie tylko huragany i mini było słychać 😋

Link do komentarza
Share on other sites

@gefrej muzyka jak muzyka jak się wziąłem za remont CzubuŚ'a to dopiero dźwięki wydobywały się🙂 niestety małe zmiany nie wyszły mu na zdrowie i teraz czeka go kapitalny remont.

tak jak koledzy zauważyli kameralnie ale bardzo wesoło i rodzinnie tak jak lubię!!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Czubuś jest przesympatyczny, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia 🙂 Mam też nadzieję sam wystartować następnym razem, choć może raczej jako freestyle 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody bardzo fajne, brakowało wyświetlania wyników minisumo na rzutniku ale przy tak małej liczbie robotów nie było to problemem. Dobrze, że skróciliście zawody, dzięki temu byłem już przed 22 w Poznaniu.

Zapis w regulaminie który chyba wszystkich dziwił: Roboty są stawiane na zmianę, zaczyna ten kto przegrał losowanie monetą. Lepiej jest (i nikt na to nie narzeka) jak pierwszy stawia ten kto przegrał losowanie a później ten kto wygrał rundę.

BTW: muzyka w tle nie przeszkadzała zbytnio?

Było OK.

Na zawodach zapomniałem podziękować kolegom ownya i sailo (chyba nie mylę nicków) za przetwornicę potrzebną do naprawy Jeżyka. WIELKIE DZIĘKI 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody bardzo mi się podobały. Organizatorzy mili i pomocni. Rywalizacja przebiegała w fajnej, przyjaznej atmosferze. Oby w przyszłym więcej zawodników zdecydowało się przyjechać do Gdańska, bo naprawdę warto. Fajnie by było jakby była jakaś woda albo cokolwiek innego do picia.😉

Na zawodach zapomniałem podziękować kolegom ownya i sailo (chyba nie mylę nicków) za przetwornicę potrzebną do naprawy Jeżyka. WIELKIE DZIĘKI

Nie ma sprawy. Cieszę się, że mogliśmy pomóc:)

Link do komentarza
Share on other sites

heh nawet nie zwróciłem uwagi na ten zapis z monetą. Wszędzie spotyka się, że wybrany z rundy stawia w kolejnej jako pierwszy aby przegrany miał większe szanse. A wielokrotnie ma to bardzo duże znaczenie i o wygranej/przegranej walce 2 mocnych robotów może decydować właśnie kto wygra rzut monetą 🙂.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.