Skocz do zawartości

[Linefollower] Gamma - worklog


Pomocna odpowiedź

prace powoli posuwają się naprzód, udało mi się wytrawić płytkę na czujniki i jak to zwykle bywa zauważyłem drobny błąd na płytce już po wytrawieniu (ścieżki po prawej nie są pod kątem 45 stopni)

teraz muszę jedynie uważać podczas lutowanie żeby ścieżki i pady nie poodpadały ale powinienem dać radę ;]

Link do komentarza
Share on other sites

Kolejny etap za mną, a mianowicie projekt płytki pod silniki. Zerknijcie proszę na schemat i na płytkę i napiszcie co o niej sądzicie oraz wytknijcie ewentualne błędy. Ta już będzie wykonana w satlandzie, dlatego wolałbym uniknąć błędów.

widok standardowo od strony top, silniki będą znajdować się od strony bottom razem z pinami.

motor_board2.zip

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Czemu chcesz wykonywać ją w firmie?

w zasadzie to takiej potrzeby nie ma, zobaczę jak mi wyjdzie termotransfer.

Oraz po co aż 2 przetwornice?

niektórym wybuchały, więc gdyby jedna sobie nie radziła to myślę, że 2 dadzą radę. Na początek wlutuję tylko jedną (i zasilę drugi mostek zworą), a gdy wystąpią jakieś problemy nie będę musiał robić nowej płytki

Link do komentarza
Share on other sites

szczerze mówiąc to jeśli wykonasz płytkę w firmie jako jednowarstwową, lub w domu to będizesz miał spory problem wlutować te gniazda..

Chyba że rozmieszczenie sygnałów w łączówce nie ma dla Ciebie znaczenia jeszcze to możesz je od bottom przylutować. Ale przemyśl to jeszcze.

Druga rzecz że ze względu na kompatybilność zaleca się pod przetwornicami mieć na warstwie plan GND, pod mostkami też może być, nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.