Skocz do zawartości

[Platforma moblina] Incomer - worklog


Pomocna odpowiedź

Kolejny problem. Kupiłem taki zasilacz (Sprzedający GER-POL; NOWIUTKI ZASILACZ ATX 350W - BOX / 2 LATA GWAR.) i po podłączeniu do prądu nic się nie dzieje, wiatrak się nie kręci, tylko na 2 pinach wyjściowych złącz znalazłem zasilanie: 5,3V i 4,5V. Czy są jakieś specjalne sposoby uruchamiania tego? Do czego służy to drugie wejście (to bez tych 'kołków')? To zamienne zasilanie?

[ Dodano: 12-03-2012, 17:17 ]

Udało mi się. Tu (http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1033745.html) jest odpowiedz jakby ktoś potrzebował.

[ Dodano: 12-03-2012, 17:32 ]

Mógłby ktoś sprawdzić schemat załączony w linku kilka postów wcześniej (znów nie mogę wrzucić obrazka na serwer).

Link do komentarza
Share on other sites

Turnigy Accuccel 6 dzisiaj doszła, bardzo dobrze współpracuje z zasilaczem. Polecam.

I dalej proszę o sprawdzenie schematu.

[ Dodano: 13-03-2012, 22:06 ]

Czy w tej ładowarce wentylator powinien startować z początkiem ładowania? Czy włączy się dopiero jak ładowarka się nagrzeje?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

No to coś nie pasuje bo jak podłączam Lipo to wentylator nie działa. Znając życie coś źle robię.

[ Dodano: 13-03-2012, 22:28 ]

Dobra już sobie poradziłem.

BTW. fajny monolog tu prowadzę.

Link do komentarza
Share on other sites

Carpe Diem TQFP wydaje się problemem 😉 Też tak uważałem, dopóki nie zlutowałem pierwszego scalaka w tej obudowie. Cienki grot + ograniczenie temperatury + jakiś topnik i to wszystko co niezbędne do wygodnego lutowania TQFP.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.