Skocz do zawartości

Tapatalk - aplikacja do przeglądania forum z poziomu telefonu


kirex

Pomocna odpowiedź

Forbot nie używa czystej wersji phpBB, nie wiem czy by to z nami współpracowało, mogę przyjrzeć się sprawie. Jednak osobiście nie widzę takiej potrzeby. Nigdy nie byłem zwolennikiem osobnych "gorszych" wersji stron na urządzenia mobilne, tym bardziej w aktualnych czasach, gdy większość smartfonów wyświetla strony identycznie jak na PC.

Link do komentarza
Share on other sites

Przy obecnych możliwościach programowych oraz przystępnych cenach za przesył danych, raczej nie jest to potrzebne. Smartfony to już jak komputer, a na gorszym telefonie można zainstalować chociażby Operę Mini, która świetnie sobie radzi. Struktura forum jest i tak bardzo prosta. W dodatku, wchodzenie przez telefon wyobrażam sobie raczej jako doraźne, gdy jest się z dala od komputera. No a żeby przeczytać ważny dla nas wątek, to spokojnie wystarczy powyższe rozwiązanie.

Link do komentarza
Share on other sites

@Mars widziałeś na oczy tapatalka? bo z Twojego postu wnioskuję że nie. To, że Ty z czegoś nie korzystasz, nie znaczy, że inni tego nie używają. Proponując tapatalka w ogóle nie brałem pod uwagę transferu a jedynie sam sposób przeglądania for. Dzięki tej aplikacji mam wszystkie interesujące mnie fora w jednym miejscu (brakuje tylko forbota) nie muszę się bujać z przeglądarką a samo przeglądanie jest dużo wygodniejsze, bo na ekranie mam tylko to co jest mi potrzebne, czyli posty 😉

@Treker jeśli będziesz miał chwilę i chęci to proszę przyjrzyj się temu pluginowi (w zupełności wystarczy wersja bezpłatna), znajdziesz go na stronie tapatalka.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

a samo przeglądanie jest dużo wygodniejsze, bo na ekranie mam tylko to co jest mi potrzebne, czyli posty
Jeśli wtyczka się pojawi to bardzo proszę by nie wyskakiwał popup na komórkowych przeglądarkach przy każdym wejściu tak jak to robi domyślny skrypt do Tapatalka. Bo akurat dla mnie ten program to koszmar i po tygodniowym testowaniu mam nadzieję nigdy więcej go na oczy nie widzieć. A z telefonu przeglądam czasem więcej stron niż z kompa.
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.