Skocz do zawartości

Smok Wawelski


Mr_cin

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Szacun za 100% THT - przy tak małej konstrukcji, nieźle to zrobione jest. Szkoda, ze na płytkach uniwersalnych, no ale jak chciałeś pokazać tym robotem, ze można tanio, to rozumiem:) jaką pojemność ma lipo?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

fajny bocik, jak na tht to niezłe upakowanie 😉 jakiej mocy są silniczki?

Niestety nie wiem jakiej są mocy, producent nie podaje takich danych, ale szacując, że przy ok. 5V mogą wziąć ok. 0,5A przy dużym obciążeniu to wychodzi ok. 2,5W na silnik.

Hmm, nie boisz się, że w starciu z innym robotem ta odsłonięta elektronika mu się popsuje?

Wszystkie kable i elementy z brzegu zalałem klejem cyjanoakrylowym. Po za tym pomyślałem, że robot o wadze 100g nie zrobi mojemu jakiejś specjalnej krzywdy bo to nie sumo, więc nie zakładałem dodatkowych osłon.

Szacun za 100% THT - przy tak małej konstrukcji, nieźle to zrobione jest. Szkoda, ze na płytkach uniwersalnych, no ale jak chciałeś pokazać tym robotem, ze można tanio, to rozumiem:) jaką pojemność ma lipo?

Są to dwa szeregowo połączone, różne akumulatory. Jeden ma pojemność ok. 900mAh, drugi ok. 400. Muszę je ładować osobno.

Cały robot genialny tylko te koła bym zmienił bo jak widać w 1 filmie one się ślizgają więc podczas walki mógłby zostać "wyślizgnięty" z areny.

Trochę się ślizga ale jest w miarę szybki i myślę, że będzie tym nadrabiał. Jeśli nie to inne gumy włożę i po kłopocie.

PS. Czekam na więcej komentarzy 🙂.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.