Skocz do zawartości

Follow the Line 2009 Rybnik


Decado

Czy pojawiłbyś się na zawodach Follow the Line 2009 w Rybniku?  

19 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Witam,
zostałem organizatorem zawodów "Follow the Line 2009" które odbędą sie w marcu 2009 roku. Moja Pani dyrektor ma jednak pewne wątpliwości że ktos sie na to zgłosi dlatego proszę o zagłosowanie w ankiecie na TAK jeśli byś był zainteresowany tymi zawodami a na NIE jeśli nie 😉.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

Trochę tak niecentralnie te zawody, zauważ, że najprawdopodobniej w kwietniu będą w Olsztynie jeśli Kaytec zrobi. Rybnik jakby nie było jest dość daleko na południu, z chęcią bym przyjechał, ale pewnie musiałbym jechać całą noc z Warszawy. Jeśli będziesz miał dobrych sponsorów to może się skuszę.

Link do komentarza
Share on other sites

sabre, ja już mam dojścia w dużych firmach które zaoferowały sponsoring i to całkiem spory. Tylko chodzi o sam fakt że moja dyrka robi w budzie pierwszy raz coś takiego, niegdy wczesniej sie z tym nie spotkała i chce zobaczyć czy ktoś jest zainteresowany.

A więc kliknij na tak w ankiecie 😉

PS. Na 90% załatwiłem już darmowy katering dla uczestników 😃

Apropos jazdy to masz 5h drogi z wawy 😉.

Pozatym w dniu zawodów w mojej szkole będą gościli prelegenci którzy będą prowadzili wykłady z mechatroniki

Link do komentarza
Share on other sites

Wstępnie masz mój głos, samochodu nie posiadam, a nie widziałem bezpośredniego połączenia autobusowego Wawa-Rybnik. Gdyby ktoś jechał samochodem i zabrałby mnie (dorzucam się na paliwko) to masz moje 2 linefollowery na zawodach.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jeśli zdążę do marca z robotem to czemu nie, tylko ktoś by mnie musiał zabrać, a z tym jest problem, bo będę miał w tedy dopiero 15 lat, a moja mama jest tak nastawiona na takie wyjazdy ... Także jak ktoś by mógł by mnie zabrać to z chęcią bym pojechał nawet, żeby zobaczyć 😋.

Link do komentarza
Share on other sites

Według informacji ze strony http://bionikalia.com/ zawody linefollowerów będą w Warszawie jeszcze w tym roku na przełomie listopada i grudnia. W ubiegłym roku były 6 grudnia. Coś czuję że najbliższe pół roku zapowiada się ciekawie. Jeśl jeszcze Kaytec zrobi swoje zawody w Olsztynie to zapowiada nam się wspaniałe pół roku 🙂.

Link do komentarza
Share on other sites

A takie pytanie mam, czy macie jakieś takie ogólne, regulaminy, takich zawodów, co jest oceniane, kto wygrywa, jak takie zawody wyglądają i przebiegają?? Co sie liczy w robocie na takich zawodach, szybkosc, zwinnosc, czy jeszcze cos innego?? Do marca jest troche czasu jeszcze, więc może i jak z kolegami sie wybiore, z Gliwic mam niedaleko.

Link do komentarza
Share on other sites

Wydaje mi się, że liczy się to, aby robot przebył trasę w jak najkrótszym czasie, nie wypadając poza linię.
Czyli chodzi o to żeby linie miał cały czas między prawym kołem a lewym tak (pod sobą)?? Czy na takich turniejach linia jest "rysowana" przez prowadzących (czy oni ustalają trudnośc trasy)?
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.