Skocz do zawartości

Follow the Line 2009 Rybnik


Decado

Czy pojawiłbyś się na zawodach Follow the Line 2009 w Rybniku?  

19 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

słyszałem ze tez jakies zawody w czerwcu były tylko mini robotwo, chyba 10cm na 10cm miały byc, ale jak tutaj mają byc na A4, to jezeli sie wyrobimy przyjedziemy z 3 lub 4 robotami. Mysle ze od nas bedzie ich może wiecej, bo jest dużo projektow i chętnych.

__________

Komentarz dodany przez: treker

Używaj znaków diakrytycznych. Kolejne posty bez polskich znaków = ostrzeżenie.

Link do komentarza
Share on other sites

hmmm gdybyś do tego dołączył pokaz robotów to z Raciborza pojechalo by troche żelastwa glownie roboty mobilne ciezkiej rangi do 30kg:Pi kilka robotów ARM bo lineflowerow narazie nie robimy 🙂:) bo tego jest juz na swiecie mnostwo:P:)

Link do komentarza
Share on other sites

Damoon, w kolejnej edycji postaram się to zrobić. Na tej niechcę szaleć(chociaż i tak to co założyłem do zrealizowania jest szaleństwem 😉), na następną jeśli ta dobrze wypadnie, to sponsorzy będą chętniej kase dawali i wtedy moge zrobic o wiele większą impreze ale na to sa potrzebne środki

Link do komentarza
Share on other sites

hehe A3 i 50 cm wysoki:P ludzie widziałem gdzieś na necie takie zawody ale to puszczali naraz kilka robotów, więc gdybym się trzymał tych gabarytów i zamontował do swojego funkcje line flower, to roboty które jachały by wolniej od mojego nadawałyby się na szrot 🙂 a na pewno nie do dalszego użytku:P:P

W sumie 2x półtora konia w napędzie postępowym( gąsienicowym) przy masie ponad 20kg:P nie miały by raczej szans:)

pozdro

//Poprawiłem błędy, Treker

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.