Skocz do zawartości

ProfiTechnik - nowy sponsor. Konkurs na dobry początek.


Treker

Pomocna odpowiedź

Losowanie oczywiście byłoby najlepszym rozwiązaniem. Jednak zgodnie z polskim prawem nie można organizować loterii, ani gier hazardowych bez zgody odpowiednich organów państwowych. Z tego powodu konkursy takie prowadzone były w takiej formie jak ten.

Link do komentarza
Share on other sites

Wysyłałeś już może maile do zwycięzców? Pytam, bo niby moje imię i nazwisko pasują do jednego ze zwycięskich, ale nie dostałem żadnej wiadomości. Nie lubię żyć w niepewności : D

Link do komentarza
Share on other sites

Tak wysłałem, tak czy inaczej poprawne adresy zostały przekazane już do sponsora. Więc jeśli to Ty to i tak dostałbyś przesyłkę niedługo 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Powiem jak mamy rozwiązane konkursy, w mojej gildii gry Settlers Online. Co wikend mamy konkursy, też z początku było z tym zamieszanie, kiedy i jak, bo jednym pasowało rano innym nie itd; i wyszło, że obecnie konkurs mamy zawsze w sobotę, rozpoczyna się o godzinie 21:00 i trwa max 30 minut. Od tej pory zasadniczo nie ma problemów, z konkursami. Przy czym wiadomości o konkursie, admin gildii przysyła zawsze już w piątek, na PW, no ale tam wynika to z specyfiki gry, i rozmiaru gildii ok 40 osób. W ostatnim konkursie gracze na najniższych lewelach byli niejako celami konkursu, wiec nie mogli się logować do gry w wyznaczonych godzinach. No ale to inna specyfika.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dziękuję za sugestię, przemyślę sprawę. Aktualnie najbliższy konkurs planowany jest na początek lutego, tematem konkursowym prawdopodobnie będzie stworzenie jakiegoś projektu - szczegóły wkrótce.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.