Skocz do zawartości

RobotChallenge 2015 - rejestracja ruszyła!


Komentator

Pomocna odpowiedź

Hm, widzę, że spore zmiany w Wiedniu w tym roku...

W LFie tylko po 3 przejazdy, do tego 32(?!) roboty w drabince finałowej, do tego roboty, które przeszły kwalifikacje w Meksyku są od razu w finale... Nie wiem, czy to dobrze 🙂

Jak ma się trudność trasy finałowej do eliminacyjnej? I czy trasy zawsze są oparte na planie jakiegoś toru F1? 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Jak ma się trudność trasy finałowej do eliminacyjnej?

Jak 1:1, oni nigdy nie wymieniają trasy... Z czyszczeniem też bywa różnie...

Raczej nie spodziewajcie się niesamowitej różnicy względem naszych, krajowych zawodów 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Jak 1:1, oni nigdy nie wymieniają trasy... Z czyszczeniem też bywa różnie...

Raczej nie spodziewajcie się niesamowitej różnicy względem naszych, krajowych zawodów 🙂

Tak mi się właśnie wydawało po zdjęciach, a nie byłam pewna. To akurat jest spora różnica, bo nie spotkałam zawodów, które nie chciałby namieszać w finale 😉 Ale jednak w kraju nie rozgrywa się finałów w formie pojedynków.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jest możliwość zaparkowania (Najlepiej bezpłatnie) w pobliżu auli gdzie będą odbywać się zawody ?

W sobotę podobno jest szansa, w niedzielę może być gorzej, bo dookoła centrum biega maraton i będzie trudno w ogóle dojechać w tę część miasta...

Link do komentarza
Share on other sites

Wszyscy już wrócili do domów 🙂?

Jak wrażenie? Jak dla mnie była to najsłabsza edycja od 4 lat. Jakoś wydawało mi się momentami pusto i mniej hucznie niż w latach ubiegłych...

Nagrałem jakieś 30GB materiałów, postaram się to sukcesywnie obrabiać i wrzucać.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Wideorealcja z walk minisumo:

MegaSumo:

Moim zdaniem zawody super, byłem w Wiedniu pierwszy raz także nie mam porównania z poprzednimi edycjami. W Sobotę bardzo mała publika, dopiero w niedzielę coś ruszyło ale i tak większość publiki stanowili zawodnicy.

W przyszłym roku przydałby się w regulaminach punkt w sprawie zakazu używania lamp błyskowych i doświetlających.

Podczas finałów Minisumo było kilka osób które, ciągle świeciły lampą z telefonu prosto w ring.

➡️ Poszukuję filmu z walki finałowej o 4 miejsce Buster vs Robusto w slow motion lub nagrany tak, że widać publikę w kierunku jazdy robota.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.