Skocz do zawartości

[Praca] Zlece napisanie kodu


Pomocna odpowiedź

Dobra Panowie, kończmy nasze dyskusje. Faktycznie temat ciekawy - w sensie kwestia wycen drobnych zleceń programistycznych. Jednak jeśli będzie taka potrzeba rozamwiajmy o tym w osobnym temacie. Nie róbmy bałaganu koledze morelo. Od tej pory proszę tylko o udzielania się osób zainteresowanych wykonaniem zlecenia.

Link do komentarza
Share on other sites

Treker

To samo chciałem napisać temat jest jasny [Praca] Zlece napisanie kodu

A widzę że inni nie chcą podjąć zlecenia, tylko są ciekaw ile za to. Jesteście ciekaw to napiszcie sami post i tyle a nie róbcie śmietnika że to banał na jedno popołudnie do zrobienia.

Sabre uważaj na słowa wstyd by admin musiał cenzurować twoje posty.

Treker pisze o

Ja uważam, że w takich zleceniach tak samo jak np.: w webmasterce nie da się zrobić programu, który od razu "zadziała". Zawsze klient będzie miał jakieś uwagi po prezentacji pierwszej wersji

I się zgadzam bo siedzę akurat w tym temacie i wole programować w html i tam zarobić a tu dać komuś. Ale gdym klientowi który chce np: zmienić kolor strony powiedział Przecież to jest banał na jedno popołudnie do zrobienia to bym 1zł nie zarobił. Takie podejście jest karygodne. Zawsze daje jasne warunki cena od-do jeśli będzie sporo poprawek to biorę górną stawkę jeśli klient nie wymyśla to dolną i wiem że uczciwie go potraktowałem że jest zadowolony i mnie poleci.

Wczoraj wieczorem na dużym portalu dałem ogłoszenie takie

Zlece napisanie kodu

wytyczne:

Aparatura 2.4Ghz 6h np HK-T6A

Odbiornik łączy się z arduino pinami

arduino z modułem sterownika np L298N

H1 lewy drążek prawo/lewo pierwszy silnik płynne obroty

H2 lewy drążek przód/tył drugi silnik płynne obroty

H3 prawy drążek prawo/lewo trzeci silnik stałe obroty cały czas pełna moc

H4 prawy drążek przód/tył czwarty silnik stałe obroty cały czas pełna moc

H5 moduł przekaźnik 5V 10A na apce przełącznik dwu pozycyjny on/off

H6 moduł przekaźnik 5V 10A na apce przełącznik dwu pozycyjny on/off

Mam 3 płyty uno, leonardo i mega do tego mam 2 sterowniki L298N oraz BTN7970 kilka przekaźników kilometr kabli wiadro silników oczywiście apka hk-t6a z odbiornikiem.

Czekam na odp proszę szacunkowy koszt i termin.

Dostałem kilka odp wszyscy konkretnie z proponowanymi cenami widać chcą to zrobić i zarobić, owszem było też kilka pytań ale ludzie podali nr tel i napisali proszę o kontakt omówimy szczegóły.

Ostatecznie już wybrałem jest to osoba z tego forum ta co mi pw napisała rozmawiałem telefonicznie amator, samouk ale widać pasje i chęć pracy. Cały kod był w 95% od razu dobrze napisany dzięki takiej technologi jak skype i TeamViewer oraz kamerce int poprawki były naniesione już zdalnie na mojej maszynie w 15 minut. Jestem mega zadowolony z tego człowieka.

Pozdrawiam i zamykamy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

morelo, i może to Cię czegoś nauczy ! Jeśli jesteś konkretny to i konkretną osobą znajdziesz. Na innym portalu potrafiłeś napisać już na początku więcej wymagań i informacji, u nas nie. Ja pracuję, w domu również mam co robić, a jeśli widzę właśnie mało konkretnie napisane wymagania to od razu nie mam ochoty się tym zajmować bo właśnie wiem, że z taką osobą są problemy. Nie raz wykonywałem już przeróżne projekty na zamówienie i jeśli ktoś sprecyzował swoje wymagania na początku to w efekcie końcowym był uśmiech na jego twarzy. Miałem też projekty od takich osób jak Ty i niestety nie było lekko.

Link do komentarza
Share on other sites

Sabre

Zacznij czytać ze zrozumieniem, wszystko to napisałem a ty nadal masz problem. 🤣 i od du*y wyskakujesz.

Przeczytaj ostatni post Treker-a mój pod nim i ostatnią linijkę

Ja pracuję, w domu również mam co robić, a jeśli widzę właśnie mało konkretnie napisane wymagania to od razu nie mam ochoty się tym zajmować bo właśnie wiem, że z taką osobą są problemy.

Jak dla ciebie mało konkretnie napisane wymagania to po prostu daruj sobie i nie odpisuj proste 🙂

Po moim wpisie z 06-01-2015, 16:42 dostałem pw z konkretami on zrozumiał (marcin) a ty nadal nie.

Jedyne co mnie nauczyło to by cie z daleka omijać.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.