Skocz do zawartości

[Sprzedam] Części elektroniczne - akcelerometr, matryca LED Adafruit


Pomocna odpowiedź

Witam,

mam do zaoferowania kilka elementów elektronicznych z własnego warsztatu:

1. LSM303DLM 3-osiowy cyfrowy Akcelerometr + Magnetometr - moduł Pololu

Cześć mało używana, przylutowane konektory.

Stan: BDB

Cena: 45zł

2. Moduł 3-osiowy żyroskop L3G4200D klik

Cześć używana, przylutowane kabelki, część uszkodzona - poszedł dymek ze stabilizatora napięcia - część może okazać się niesprawna po naprawie.

Stan: Uszkodzona

Cena: 10zł

3. Adafruit NeoPixel NeoMatrix 8x8 - 64 RGB LED klik

Część mało używane, przylutowane goldpiny.

Stan: IDEALNY

Cena: 135zł

Kontakt wyłącznie poprzez:

mail: patryk0493@gmail.com

GG: 8186874

Sugerowana płatność : przelew/PayPal, możliwość wystawienia na aukcji Allegro (za dopłatą), przy zakupie kilku części, możliwa zniżka; wysyłka kurierem DPD/UPS/Pocztą

e4BoQoC.jpg

__________

Komentarz dodany przez: Treker

Link do komentarza
Share on other sites

3. Adafruit NeoPixel NeoMatrix 8x8 - 64 RGB LED klik

Część mało używane, przylutowane goldpiny.

Stan: IDEALNY

Cena: 135zł

To tak na marginesie ale ta matryca nie jest warta nawet połowę Twojej ceny nie mówiąc już o sklepowej. Ostatnio kupiłem te diody w cenie 0,54/szt co daje 34,56 za 64szt. Płytka ze względu na nóżki tych diod jest na 100% jednostronna więc można ją wykonać samodzielnie a zamówiona kosztowałaby pewnie mniej niż 20zł. Kondensatory to pewnie koszt poniżej 10zł. Polutowanie to albo frajda albo maszyna co obniża koszty w masowej produkcji. Jednym słowem trzeba patrzeć na co i za ile się kupuje w sklepach 😉.

Link do komentarza
Share on other sites

Sabre, jak kupujesz telefon, to też kupujesz go w cenie samych części? Wypadałoby jeszcze zapłacić tym, którzy go wymyslili i zaprojektowali 😉 Kwestia czysto etyczna, podobna do arduino oryginalnego lub podróbki. Adafruit robi kawał dobrej roboty w szerzeniu ruchu hackersko-makerskiego.

Link do komentarza
Share on other sites

Bobby, mam dość zawyżania cen wszystkiego co ma związek z Arduino, ifonami 😉 i innymi rzeczami, których wartość jest w mocny sposób zawyżana z jakiegoś kretyńskiego powodu. Czasami trzeba ludzi uświadamiać, że nie wszystko co ma ogryzek na obudowie jest lepsze niż inne marki, które częstokroć kosztują znacznie mniej. A tak właśnie jest w tym przypadku, ktoś zrobił coś, dał za to mocno zawyżoną cenę a ludzie to kupują bo współpracuje z ..... itp. Ja tylko podałem realną cenę tej matrycy.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

W tym temacie zajmuję się sprzedażą PRODUKTU, a nie wyceną kosztów produkcji czy jej ceny. Proszę o uszanowanie.

Jeżeli cena nie odpowiada, proszę to po prostu zignorować, ewentualnie napisać na PW.

Proszę o zamknięcie tematu.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.