Skocz do zawartości

[Sprzedam] Zasilacz warsztatowy 0-30V 0-100A Zhaoxin KXN-30100D


Pomocna odpowiedź

Witam, mam do sprzedania niezły zasilacz o wielkiej mocy. Wygląd i parametry można sprawdzić na grafikach powyżej. Zasilacz był przez chwilę używany, aktualnie leży i się kurzy, tak więc stwierdziłem że komuś innemu może się przydać bardziej. Nie posiada rys, czy też zadrapań. Jest w 100% sprawny.

Zasilacz sprzedaję również na aukcji tak więc zapraszam chętnych LINK.

Cena jaka mnie interesuje to 2000zł. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz śmiało, preferuję kontakt przez PW bądź formularz aukcyjny.

Link do komentarza
Share on other sites

Sabre, skąd wiesz, że ma 900W? Producent nie podaje szczegółów, a niektórzy sprzedawcy podają nawet 6kW (w co akurat wierzyć nie można).

Aczkolwiek widać, że to zasilacz impulsowy (aczkolwiek parametry na papierze spoko) tylko duże zakłócenia z sieci, wręcz bardzo duże.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

OldSkull, spojrzałem na stronę producenta, ale z tego co widziałem to może dać max 500W, przy 10V daje 50A.

Prawdę mówiąc to za 1000zł można kupić znacznie lepszy zasilacz komputerowy o sprawności pewnie 90+ i korzystać z linii 12V i amperażu znacznie powyżej tego zasilacza.

Link do komentarza
Share on other sites

shaslyk135, Sabre, to jest dział ogłoszeń. Każdy może sprzedawać, co i w jakiej cenie chce. Prosiłbym o niepisanie takich komentarzy. Jeśli chcecie dyskutować o samym zasilaczu, to możecie założyć osobny temat 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Prawdę mówiąc to za 1000zł można kupić znacznie lepszy zasilacz komputerowy o sprawności pewnie 90+ i korzystać z linii 12V i amperażu znacznie powyżej tego zasilacza.

Rozumiem że będziesz miał w tym zasilaczu komputerowym linię 12V z regulowanym napięciem 0-30V, regulowanym ograniczeniem prądowym, wskaźniki prądu, napięcia i który bez problemu da chociażby te 70A? Daj linka, chętnie kupię.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.