Skocz do zawartości

5 robotów, które odnalazły się w sporcie #1


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
Poprzednie zestawienie robotów przemysłowych wykorzystanych w nietypowych zastosowaniach cieszyło się dużym powodzeniem.Tym razem przygotowałem dla Was listę robotów, które próbują swoich sił w sporcie. Sprawdźcie, z którymi możecie się zmierzyć.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Fajnie wyglądają robo-piłkarze 😃 To jest wersja zdalnie sterowana czy autonomiczna?

Jak dla mnie te kwadraciki/trójkąciki na dachu każdego z tych robotów sugerują, że są sterowane przez komputer z systemem wizyjnym. Oczywiście 1 komputer na jedną drużynę 😉.

Link do komentarza
Share on other sites

Bike riding robot, za każdym razem jak widzę tą konstrukcje - Przypominają mi się książki Stanisława Lema, futurystyka, pomału, pomału ale jednak nabiera realnych kształtów. Pewnie kiedyś takie roboty będą przyjaciółmi ludzi, które to, jak teraz zwierzęta np. psy, czy koty- zaspokoją nam potrzebę posiadania, czegoś co pozwoli poczuć sympatię do drugiego stworzenia- nawet jeżeli, to coś będzie formą sztucznej inteligencji, zapisanej na kawałku krzemowej płytki.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Bike riding robot, za każdym razem jak widzę tą konstrukcje - Przypominają mi się książki Stanisława Lema, futurystyka, pomału, pomału ale jednak nabiera realnych kształtów. Pewnie kiedyś takie roboty będą przyjaciółmi ludzi, które to, jak teraz zwierzęta np. psy, czy koty- zaspokoją nam potrzebę posiadania, czegoś co pozwoli poczuć sympatię do drugiego stworzenia- nawet jeżeli, to coś będzie formą sztucznej inteligencji, zapisanej na kawałku krzemowej płytki.

"Tatusiu, zresetuj kotka!"

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.