Skocz do zawartości
morelo

KTR-X1 8x8 RC (hybryda) big

Pomocna odpowiedź

morelo, chyba największa konstrukcja jaka była u nas opisana, robi wrażenie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o przeniesieniu napędu? Ciężko wywnioskować po filmie jak dokładnie napędzane są koła.

Przeniesienie napędu przez koła łańcuchowe z silnika na wałek pośredni 1,5:1 a z wałka na koła 1:1 łańcuch biegnie wewnątrz profla (wahacza)

• Lubię! 1

Prawdziwa kruszyna, 140 kg, a jaka zwinna w terenie - Gratuluję konstrukcji i profesjonalnego wykonania 🙂

Trakcja jest taka ze wszystkie 8 kół ma ciągnąć zawsze 😅 i tyle, maximum przyczepności i prostota konstrukcji.

Dorzucić łańcuchy na koła i nie ma mocnych 🙂

Na lato nie ma potrzeby 🙂 a na zimę będą gąsienice 😃

A z czego takie koła ? całkiem niezłe. Szukałem czegoś podobnego na alledrogo i nic nie widzialem.

I ta bardziej problematyczna kwestia 🙂) przybliżony kosztorys ❓ Bo ciekawi mnie ile taka duża konstrukcja pochłania.

Pompa hydrauliczna elektryczna czy sprzężona z silnikiem spalinowym ? W sensie czy jak spaliniak zgaśnie gdzieś w terenie to można jechać dalej na akumulatorach ?

A z czego takie koła ? całkiem niezłe. Szukałem czegoś podobnego na alledrogo i nic nie widzialem.

I ta bardziej problematyczna kwestia 🙂) przybliżony kosztorys ❓ Bo ciekawi mnie ile taka duża konstrukcja pochłania.

Pompa hydrauliczna elektryczna czy sprzężona z silnikiem spalinowym ? W sensie czy jak spaliniak zgaśnie gdzieś w terenie to można jechać dalej na akumulatorach ?

Koła z quada, pompa elektryczna na samych aku bez spaliny max 30 min w lekkim terenie

koszty ho ho 7-9 tys z pługiem 😃

• Lubię! 1

Co to za silniki?

Pozdrawiam

kosiarka, glebogryzarka ino ten wiekszy 200C

Jesteśmy gotowi 🙂

rd856_P1020717.JPGup63_P1020731.JPG

wb581_P1020740.JPGgf246_P1020781.JPG

Komentarz dodany przez: Treker

• Lubię! 2

Szoferka rządzi, teraz trzeba jakieś krasnale do tego upchnąć 😃

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »