Skocz do zawartości

Okazje


morelo

Pomocna odpowiedź

Proponowałbym jednak, aby w takim temacie obowiązywały dodatkowe rzeczy:

- zdjęcia na naszym serwerze

- tytuł aukcji

- nazwa sprzedającego

Wtedy nawet, jeśli nie będziemy usuwać postów, to powinny one zachować jakąś wartość.

i ok rób posta pierwszego z zasadami a resztę samo się rozkręci 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

A czemu tylko "portale aukcyjne" 🙄 Czasami w sklepach internetowych tez można trafić "okazje" 😃

Sklepy powinny płacić za wszelaką reklamę, chyba ze będą mieć cenę mniejsza jak u chińczyków 😅

Ale jesli faktycznie np jesli normalnie przedmiot jest np za 200zł a jest przecena na 120zł t ja jestem za 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Proponowałbym jednak, aby w takim temacie obowiązywały dodatkowe rzeczy:

- zdjęcia na naszym serwerze

- tytuł aukcji

- nazwa sprzedającego

Wtedy nawet, jeśli nie będziemy usuwać postów, to powinny one zachować jakąś wartość.

To dość upierdliwe no i wymaga "ukradzenia" czyjejś fotki by wrzucić ją na ten serwer. Poza tym, nie wiem co mógłby wnieść post po pół roku czy nawet miesiącu, gdzie już dawno jest po aukcji. Ja to raczej widziałem jako "gorący wątek", gdzie wrzucamy po prostu linka plus ewentualnie zdanie opisu. Jak oferta się przedawni to na kij mi nazwa sprzedającego albo fotka, co mnie ominęło? 🙂

No ale to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja uważam, że lepiej zostawić nazwę sprzedającego bo to zawsze się może przydać. Jakiś czas temu szukałem jednego użytkownika który raz na jakiś czas sprzedaje fajne silniki krokowe oraz inną elektronikę i udało mi się go znaleźć tylko dlatego, że gdzieś ktoś wcześniej o nim napisał na forum 🙂 Tak samo jak kiedy ktoś czegoś nie sprzeda i nie wystawia już więcej na aukcjach, ale towar ma u siebie dalej

Link do komentarza
Share on other sites

Moje założenia były takie, aby własnie na podstawie zdjęcia/tytułu/sprzedającego można było w przyszłości odwołać się w stylu "hej, szukam czegoś podobnego do tej aukcji...". Proponuję rozruszać tamten temat, zobaczymy jak to wypadnie w praktyce. Najwyżej będziemy zmieniać zasady 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.