Skocz do zawartości

Okazje


morelo

Pomocna odpowiedź

Widziałem podobne wątki na innych forach. Nie wiem czy ten silnik umożliwia automagicznie ustawianie wygaszania postów w jednym konkretnym wątku, by np. po tygodniu/miesiącu same znikały? Wtedy wątek sam by się czyścił. Ale nawet bez tego sam pomysł ma sens, o ile userzy będą rzeczywiście wrzucać atrakcyjne oferty z branży.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Marooned, niestety opcji automatycznej w tej chwili nie ma. Można jednak ustalić zasady, ze posty należy wygaszacz. Chyba, że uznamy iż nawet stare informacje mogą się kiedyś przydać?

Link do komentarza
Share on other sites

Mi się wydaje, że zarówno Allegro, jak i inne sklepy, w szczególności dalekowschodnie, mają bardzo dobrze zrobione wyszukiwarki -- w szczególności łatwiej się w nich szuka okazji, niż na tym forum. Natomiast nie zawsze wiadomo czego szukać, ba, wielokrotnie nie wiedziałem nawet, że czegoś potrzebuję, dopóki tego nie zobaczyłem. Zatem być może zamiast linków do "okazji", które szybko się przeterminują i staną bezużyteczne, warto byłoby umieszczać opisy i recenzje ciekawych części i sposobu ich zastosowania?

Miałoby to także dodatkową korzyść, bo okazje często są okazjami dlatego, że sprzedający nie mają zielonego pojęcia co sprzedają, jak się tego używa i do czego tak naprawdę służy. Doświadczenie pomaga wtedy kupić taką część taniej, ryzykując, że otrzyma się nie to, co się myślało. Takie opisy mogłyby to ryzyko trochę zmniejszyć i pomóc zdobyć to doświadczenie początkującym.

[ Dodano: 08-01-2016, 21:05 ]

A co byście powiedzieli na sekcję "Mój najnowszy nabytek", gdzie byśmy mogli się chwalić kupionymi komponentami, narzędziami, etc. i ewentualnie opisywać ich sposób użycia, jakość, etc.?

Link do komentarza
Share on other sites

w sumie nic nie stoi na przeszkodzie aby temat z okazjami czy najnowszymi nabytkami po prostu założyć i pozwolić mu żyć. Jeżeli nie będzie zainteresowania to umrze śmiercią naturalną

My tworzymy to forum, chyba nie musimy o wszystko pytać Trekera 😋

O ile nie łamie się regulaminu i umieści w odpowiednim dziale.

Link do komentarza
Share on other sites

A co byście powiedzieli na sekcję "Mój najnowszy nabytek", gdzie byśmy mogli się chwalić kupionymi komponentami, narzędziami, etc. i ewentualnie opisywać ich sposób użycia, jakość, etc.?

TO jest co innego niż ja proponuje 🙂

0 długich opisów i zaśmiecania, prosty czytelny post użytkownika z linkiem do przedmiotu

np

silnik 12-24 V DC z przekładnią po 5zł

5908050687

http://allegro.pl/wyprzedaz-silnik-12-24-v-dc-z-przekladnia-i5908050687.html

np jak na cnc

http://www.cnc.info.pl/topics17/okazje-na-allegro-vt68973,210.htm

dzięki cnc.info nabyłem już kupę sprzętu za grosze np uchwyt tokarski bison FI-125 cena w sklepach 800-1200zł ja dzięki forum kupiłem za 350zł nowy w pudełku.

I tak bym to chciał na tym forum, w giełdzie zrobić przypiętego. Kwestia czyszczenia da się by z automatu ustawiało czas ważności np 3 tygodnie? jak nie to moderator niech pilnuje ewentualnie powołać nowego moda.

Link do komentarza
Share on other sites

Użytkownik który sprzedaje tą przekładnie ma bardzo dużo fajnych elementów, warto było by moim zdaniem całe jego konto określić jako okazje, jego firma zajmuje się recyklingiem urządzeń więc ma całkiem fajne podzespoły w bardzo przystępnych cenach. Sam często korzystam z jego aukcji, szczególnie z silników krokowych.

Polecam.

Link do komentarza
Share on other sites

Proponowałbym jednak, aby w takim temacie obowiązywały dodatkowe rzeczy:

- zdjęcia na naszym serwerze

- tytuł aukcji

- nazwa sprzedającego

Wtedy nawet, jeśli nie będziemy usuwać postów, to powinny one zachować jakąś wartość.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.