Skocz do zawartości

Gdzie w Warszawie jest jakiś sensowny sklep elektroniczny


livius

Pomocna odpowiedź

To ja powiem tak.

Komputer: Dell Wyse, 4G RAM, dwa rdzenie AMD 64, jakaś paszczasta grafa. Debian Bullseye na pokładzie. Maszynka służy mojej kochanej do czytania maili i pisania scenariuszy w LO.

Strona Allegro otwiera się czasami trochę wolno, ale nie ma problemu ze znalezieniem produktu, zamówieniem i zrobieniem przelewu.

Strona Tchibo. Pięć dupnych obrazków które już ogladałem na Depositphoto czy innej tego typu stronie w kolekcji bezpłatnej. Czas dotarcia do miejsca gdzie mogę kliknąć jakaś minuta albo dwie. O zlożeniu zamówienia nie wspomnę.

Strona sklepu z ciuchami

 Co prawda sie otwiera ale zamówienia nie złożysz, chyba dlatego że oba rdzenie zasuwaja na 100%. Ani FX, ani Chrome, ani nawet linuksowy Edge. Co ciekawsze - maszynka z Ubu20.04 (nieco mocniejsza) umożliwia złozenie zamówienia (tyle że mam 4xHt z 3 GHz i 16G ramu)...

Tyle o stronach.

Aha nasze ukochane sklepy B i K działają jak rakieta...

 

Link do komentarza
Share on other sites

Dla mnie atrakcyjny sklep to taki gdzie za jednym zamówieniem mam wszystko czego potrzebuję. Szata graficzna czy wystrój fizycznego sklepu to sprawa drugorzędna 

Link do komentarza
Share on other sites

Tylko że nie wszyscy to rozumieją. Dla mnie B i (ostatnio) K to przykłady, jak ma wygladać sklep z duperelami do Ardu czy RPi. Klient nie ma ogladać pięknych obrazków, ma oglądać asortyment i szybko znaleźć to co chce. Ostatnio w K kupiłem parę rzeczy jakoś tak dwa razy taniej niż na A (nawet biorac pod uwagę smarta i koszty przesyłki).

No - ale ja robię w SEO i nie każdemu klientowi wytłumaczysz, że strona ma służyć do zarabiania pieniędzy a nie do prezentacji swojego (wątpliwego w większości przypadków) gustu.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dnia 9.07.2023 o 19:48, ethanak napisał:

No - ale ja robię w SEO i nie każdemu klientowi wytłumaczysz, że strona ma służyć do zarabiania pieniędzy a nie do prezentacji swojego (wątpliwego w większości przypadków) gustu.

Wiesz, to jest trochę tak że przedsiębiorca/rada nadzorcza swoją wizją próbuje zrobić coś lepiej niż jest. Można spokojnie powiedzieć, że najbardziej spektakularne sukcesy odniosły te pomysły, które na początku były przez wszystkich krytykowane. Chociażby przykład księgarni internetowej w latach '90, której właściciel po 20 latach stał się najbogatszym człowiekiem na świecie.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.