Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Dzień dobry. Pierwsze  moje chwile z FORBOTEM, a czuję, że to przyjazne środowisko 🙂

O sobie:

Mój wiek można mierzyć izotopem węgla- pamiętam wchodzące do sprzętu audio tranzystory TG2, TG5, TG50 czy-marzenie audiofila!,hehe- TG70 i zupełny odlot 2N3055.

Radia detektorowe mam opanowane 😉😄 ale chciałbym się trochę nauczyć np. Arduino.

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów, amatorów, profesjonalistów. Irek.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@georgesizov Hi George, I hope you find our tutorials helpful!

@Masterofironfist witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

@Jesy cześć Iza, witam na Forbocie!

@Jarwald witam na forum 🙂 Miło widzieć, że do naszej społeczności regularnie dołączają starci użytkownicy. Zachęcam do stałej aktywności 🙂

@LeonSzczypinski cześć Leon, trafiłeś w dobre miejsce. W razie problemów pytaj śmiało na forum!

@MMichal cześć Michał, mam nadzieję, że elektronika i robotyka stanie się Twoją kolejną pasją. Powodzenia!

@Alannnn cześć Alan, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności 🚀

@IrekDioda witam na Forbocie, życzę udanych eksperymentów z Arduino i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@molszyna cześć Mariusz, witam na Forbocie. Faktycznie bardzo dużo się zmieniło - szczerze mówiąc wiele zmian w hobbystycznej elektroniczne to kwestia ostatnich 10-15 lat. Powodzenia we wspólnym eksperymentowaniu z elektroniką w praktyce 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim, mam na imię Paweł, mam 54 lata. Elektroniką interesowałem się intensywnie 35 lat temu, obecnie hobby wraca (to chyba druga młodość...). Przez te 35 lat nieco się zmieniło, trudno się odnaleźć. Z zawodu jestem elektrykiem, a elektronika to "odskocznia" i odpoczynek.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.