Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Hi everyone! My name is George, I'm 33 and I suddenly realized that I've got a huge gap in understanding of electronics, even though I've always been interested in it. So I was looking for an electronics kit for beginners and found this website. Bought a basic electronics course to start with and doing my first steps. It's never too late to learn something new. Good luck to all of the community members!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Jestem uczniem technikum na kierunku teleinformatyk, ktory od pewnego czasu, zaczął interesowac sie programowaniem obecnie jedynie znam jezyk C++. Zainteresował mnie tutejszy kurs QT creatora i frameworka QT. Ogólnie pisze to powitanie drugi chyba raz bo nie wiem czy poprawnie wysłałem tamte pierwsze. Mniejsza z tym, ogólnie liczę że nauczę się trochę ciekawych rzeczy dotyczących prpgramowania na tym forum.
Jestem nowy na tym forum.

Edytowano przez Masterofironfist
dopisanie kilku zdań
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Mam ponad 70 lat  , dawno temu (czasy TTL) zajmowałem się techniką cyfrową. Zbudowałem sobie generator (licznik na 74192) który tworzył przebieg o zadanym czasie " 1" i "0". Z zegarem taktującym 1Mhz i 1Khz.Chciałbym zrobić coś takiego ale na mikroprocesorze . Niestety mam lukę wiedzy w tym temacie.Liczę że na forum uzupełnię tą wiedzę i będę miał możliwość z korzystania pomocy na forum.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Mam na imię Michał. Znam kilka języków, ale głównie używam C++ oraz Python. Interesuje się uczeniem maszynowym oraz sztuczną inteligencją. Zacząłem interesować się również robotyką i z tego powodu tu jestem. Prowadzę również stronę internetową mojepasje.cal24.pl.

Pozdrawiam

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.