Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich. Mam na imię Krzysztof. Korzystając z pandemicznego cyrku postanowiłem wrócić do podwalin zainteresowań elektronika i zabrać się do tego na poważnie. Kursy na Forbocie są jak na razie niezłe i dają wsparcie uczącym się. Ja korzystam jednocześnie z kilku kanałów na youtube, literatury, swojej wiedzy z fizyki i tylko w mym własnym otoczeniu brakuje mi osoby/osób z którymi mógłbym przedyskutować ale i podyskutować. Liczę, że tutaj będzie to możliwe. Pięknie pozdrawiam.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@cavendisch witam na Forbocie 🙂 Miło słyszeć, że nasze kursy są pomocne! Zachęcam do stałej aktywności na forum.

@mawit witam na forum! Robotyka to ciekawe hobby, więc jak tylko opanujesz podstawy (np. Arduino) to dalej będzie już z górki 🤖

@Arturo39 witam na Forbocie, powodzenia w praktycznych eksperymentach z elektroniką!

@mhertz cześć Mateusz, witam na Forbocie. Jeśli myślisz o zawodowym embedded to STM32L4 będą dobrym wyborem. Widzę, że masz zarejestrowany zestaw do tego kursu, więc działaj, a w razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich. Jestem Sylwek, mam 36 lat. Pomysł na rozpoczęcie kursu zrodził się z chęci zagospodarowania wolnego czasu po godzinach pracy w handlu. Liczę że elektronika stanie się nowym hobby i pozwoli na rozwinięcie się w tym temacie.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim zgromadzonym ^-^

Mam na imie Michał oraz mam 20 lat. Od ponad roku zwlekam z zaczęciem przygody z elektroniką. W końcu kupiłem swój zestaw i mam zamiar się sumiennie uczyć. Imponuje mi jak mój znajomy ze studiów jest w stanie naprawiać zepsute Iphony, przywracać je do stanu użytkowalności, przy tym świetnie się bawiąc, dzierżąc przy tym niekiedy lutownice. 

Chciałbym się jeszcze raz przywitać ze wszystkimi.

MB 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@flexa witam na forum i zachęcam do stałej aktywności!

@miochanky cześć!

@Aleksik cześć Aleks, witam na Forbocie. Trafiłeś w dobre miejsce - w razie problemów pytaj śmiało 🙂

@sylwu cześć Sylwek, witam na forum 🙂 Elektronika to świetne hobby, mam nadzieję, że się wciągniesz!

@Michaelion cześć Michał, witam na Forbocie i życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce!

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.