Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam Wszystkich.

Zawodowo jestem kierownikiem produkcji w firmie zajmującej się produkcją mebli do samodzielnego montażu. Elektronika zawsze mnie interesowała ale nigdy nie zagłębiłem się w temacie co chciałbym uczynić teraz. Są to moje pierwsze kroki mam nadzieję, że uda mi się zainteresować na tyle aby było to moją nową pasją.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam serdecznie szanowne grono. Mając prawie 33 lata zainteresowania połączone z wykonywanym zawodem skierowały mnie tutaj czym bardzo się cieszę bo samorozwój jest ważny tak zawodowy jak i prywatny. Wspaniałe jest to iż mogę wesprzeć się wiedzą doświadczonych "zawodników" tegoż jak że fascynującego "sportu" jakim jest elektronika. Jeżeli ktoś potrzebuje doradztwa w temacie ASG czy militarystyki to mogę służyć wieloletnim doświadczeniem 😉 ale elektronik ze mnie zielony.

Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Dawid, mam 17 lat. Uczęszczam do szkoły technicznej na kierunek mechatronik. Chcę powiększyć zakres mojej wiedzy odnośnie elektroniki.    Myślę, że ten kurs mi w tym pomoże. Cieszę się, że mogę z Wami tu być.

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@daktyl007 witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności 🙂

@Markus2142 witam na forum 🙂 W takim razie życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce. W razie problemów pytaj śmiało!

@dud3k1 cześć Dawid, miło słyszeć, że nasze materiały są pomocne również dla uczniów szkół technicznych 🚀

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Rysiek dziś skończyłem dwanaście lat. Od zawsze lubiłem mechanizmy i elektronikę (trochę nawet zarobiłem na naprawie ,żelazka, miksera itp. ) ale mój sprzęt był z starych zabawek sióstr (mam aż 4 siostry i 1 brata).Ale w prezencie dostałem kurs podstaw elektroniki poziom 1 i 2, kurs techniki cyfrowej i zestaw dodatkowych elementów więc będę miał trochę nowych dodatków.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.