Skocz do zawartości

Przerwy w dzialaniu serwera.


Treker

Pomocna odpowiedź

2)

W zawiazku z koniecznoscia rozbudowy infrastruktury sieciowej o nowe
urządzenia w nocy z 12 na 13 listopada w godzinach między
01 a 05 mogą wystąpić krótkie przerwy w dostępie do internetu (przewidujemy
3 przerwy od 1 do 5 minut).
Link do komentarza
Share on other sites

Z powodu dużej popularności jednego z artykułów na wykopie, przekroczyliśmy wczoraj wszystkie możliwe limity. Strona nie działała od godziny 23:30 do 8:00.

Przepraszamy za utrudnienia.

Link do komentarza
Share on other sites

Gratuluję! :]

edit madik: Zdaję sobie z tego sprawę, chociaż czytając komentarze na wykopie jakiś szum to wywołało. Powiedźmy, że dla Diody mały pożytek, ale może kogoś "ruszy" ;]

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ale niestety za dużo pożytku to nie będzie... ci co weszli to tylko z 2% przyłączy się donaszego grona a reszta ... będzie siedzieć na wykopie 😃, pozatym treker musiał "dokupić trochę transferu".

Link do komentarza
Share on other sites

Tak to ten artykułu.

Spokojnie aż taki nieświadomy w webmasteringu nie jestem 😉

Ktoś podlinkował tam normalnie post na forum, to zabiło CPU w serwerze, więc zrobiłem wersje lajt, która była czystym html, ale zainteresowanie było tak duże że serwer również nie dał rady, więc zrobiłem przekierowanie do tego 5megowego png, który uwaga, nie jest na naszym serwerze 😉

Link do komentarza
Share on other sites

W piątek należy się spodziewać problemów z dostępem do diody (od godziny 14), spowodowane będzie to zmianą serwera. Postęp prac będzie można śledzić na facebooku.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam już z nowego serwera. Większość osób powinna już widzieć nową diodę (jeśli to czytasz to należysz do tych szczęściarzy) 😉 Mam nadzieję, że wszystko działa równie szybko jak przed przenosinami, albo nawet jeszcze lepiej.

Przenosząc stronę musiałem zmienni delikatnie strukturę katalogów dlatego możliwe jest, że część linków prowadzi w złych miejsc - wszelkie błędy proszę zgłaszać w tym temacie.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.