Skocz do zawartości

Poszukuję elementów aluminiowych


xls

Pomocna odpowiedź

Panowie,

Poszukuję elementów aluminiowych jak w załączeniu:

Są to elementy do łączenia serw i budowania z nich np: ramion

Elementy te są ze sklepu lynxmotion jednak cena 15 USD za szt nie bardzo mnie satysfakcjonuje.

Czy ktoś widział podobne elementy u nas w Polsce sklepie (najlepiej w Krakowie 😉)

Gdyby ktoś wiedział gdzie takie i podobne elementy można znaleźć proszę dajcie znać.

Link do komentarza
Share on other sites

Jak masz plany tych elementów to z tego co widzę b.prosto jest wykonać je samemu, wystarczy blacha aluminiowa, brzeszczot, pilnik, wiertarka i i dostęp do giętarki lub ewentualnie dobra krawędź + młotek. Tym bardziej że będziesz miał problem to w Polsce znaleźć, a za 15USD to zrobisz takich prawie 10 (w dodatku można dopasować do potrzeb).

Link do komentarza
Share on other sites

Ja wiem, że można je zrobić samemu i bedzie dobrze, ale nie wykonam tego tak ładnie jak cięte i gięte maszynowo. A budując roboty zwracam uwagę na wygląd. Jeśli by mnie te elementy kosztowały kilka zł za szt to bym je sobie kupił.

Oczywiście 15 USD za szt nie wchodzi w rachubę. 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Ja nie widziałem ich nigdzie w Polsce i wątpię, że ktoś je sprzedaje, ewentualnie jakiś drogi importer.

Z tego co pamiętam to lynxmotion udostępnia rysunki CAD swoich produktów (przynajmniej części), może warto je rozesłać do kilku firm i zrobić rozeznania ile by wyszło za ich wykonanie?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Niedawno wykonywalem bardzo podobne detale dla kolegi, ktory robi ramie robota napedzane serwami. Elementy byly ciete laserowo, nastepnie giete na prasie. Wyszlo bardzo ladnie i niedrogo. Jezeli zbierze sie jakies konkretne zamowienie to moge przygotowac oferte cenowa.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.