Skocz do zawartości

Wsparcie dla Tapatalk


matimoto87

Pomocna odpowiedź

Temat do rozważenia - pytanie ile osób jest zainteresowanych, aby korzystać z tego rozwiązania 😉 Z tego co widzę w statystykach, to sporo osób korzysta normalnie z mobilnej wersji forum. Jeśli jednak zbierze się jakaś aktywna grupa osób, która chce korzystać z Tapatalk to zbadam temat dokładniej 😉

3 godziny temu, matimoto87 napisał:

Byłem administratorem jednego forum, stojącym na Invision Community, także w razie czego służę pomocą w przedmiotowej sprawie 🙂 

Dzięki, będę pamiętać!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Mobilna wcale nie jest dobra; jeśli mam informację o jakimś zdarzeniu (Android Chrome) i taką czerwoną kropkę z cyferką w środku na przycisku menu - jedynym efektem kłapnięcia w to menu jest szary ekran, a po jakichś 10-20 minutach dopiero mi się pokazuje normalne menu z informacjami co do kogo (np. dzwonek z informacją, że jakiś pan na e, i albo inną podobną literę mnie nie lubi).

Trochę poprawek by się przydało...

Nie neguję tego że tapatalk jest potrzebny, z chęcią wypróbuję, ale dopracowanie wersji mobilnej wydaje mi się ważniejsze.

Chiciaż możliwe, że tylko mi się wydaje 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

3 godziny temu, matimoto87 napisał:

A mają inne wyjście? 😊

Rok temu forum działało na phpBB by przemo na standardowym stylu (na tabelkach) i bez responsywności. Wtedy zdecydowanie mniej osób korzystało z forum na telefonie 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Chciałem dzisiaj dodać forbot do mojego Tapatalk i byłem zaskoczony, że nie ma wsparcia. 

Zdecydowanie jestem za. Nawet jak nie wszystko idzie napisać (jak lód w c++), to zdecydowanie pomaga śledzić wątki na wielu forach równocześnie.

Link do komentarza
Share on other sites

Opcja Tapatalka nie jest aktualnie wspierana, jest w jakiś dalszych planach, ale nie ukrywam, że nie ma to wysokiego priorytetu. Głównie dlatego, że takie rozwiązanie będzie wykorzystywane przez stosunkowo małą liczbę osób, a utrzymanie działania tego mechanizmu będzie wymagało stałych mocy przerobowych, których w tej chwili niestety brakuje.

Co więcej, nie rozpoczynam teraz prac w tym kierunku, ponieważ za jakiś czas twórcy używanego przez nas CMS mają wypuścić dedykowane aplikacje mobilne dla for opartych na ich rozwiązaniu. Oczywiście nie twierdzę, że korzystanie z takiej aplikacji będzie lepsze od Tapatalka, nie wiem jednak czy w momencie uruchomienia własnej aplikacji wspierana będzie współpraca z Tapatalkiem - głupio byłoby wtedy wszystko wycofywać 🙂

13 godzin temu, awiner napisał:

pomaga śledzić wątki na wielu forach równocześnie.

Aktualnie wątki na Forbocie można śledzić za pomocą powiadomień mailowych (natychmiastowych lub zbiorczych), za pomocą powiadomień push oraz kanałów RSS. Na ten moment te 3 metody musza wystarczyć 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.