Skocz do zawartości

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Przy 3 serwach to ten pająk zbyt mobilny nie jest  ;p ale za to wygląda niebanalnie :) szkoda, że mam wolne tylko 1 serwo to może bym spróbował to coś skopiować dla zabawy.

To wersja finalna czy rozwojowa? Może następna wersja z większą ilością serw będzie miała większe możliwości. 

Ps. dzieciaki pewnie zachwycone :D

Plus za "coś z niczego" :)

• Lubię! 1

@Karor111, witam na forum 🙂 Bardzo fajna konstrukcja, jak widać 3 serwa wystarczają do budowy czegoś ciekawego. Dobry pomysł z LEDami - od razu robot wygląda lepiej! Jakie dalsze plany? Będziesz rozbudowywał tego robota?

• Lubię! 1

Dnia 25.08.2019 o 18:47, atMegaTona napisał:

Przy 3 serwach to ten pająk zbyt mobilny nie jest  😜 ale za to wygląda niebanalnie 🙂 szkoda, że mam wolne tylko 1 serwo to może bym spróbował to coś skopiować dla zabawy.

To wersja finalna czy rozwojowa? Może następna wersja z większą ilością serw będzie miała większe możliwości. 

Ps. dzieciaki pewnie zachwycone 😄

Plus za "coś z niczego" 🙂

Dzięki! Jest to wersja finalna 😉 Nie wyobrażam sobie umieszczenia większej ilości serw, czy modułów przy tak ograniczonych gabarytach robota. Jeżeli wpadnę na jakiś pomysł rozwoju raczej zakończy się on nową konstrukcją 😃 Po głowie chodzi mi ciągle zbudowanie pilota IR, który przyda mi się również przy innych projektach, dzięki czemu nie będę musiał korzystać z telefonu.

Dnia 26.08.2019 o 07:25, Treker napisał:

@Karor111, witam na forum 🙂 Bardzo fajna konstrukcja, jak widać 3 serwa wystarczają do budowy czegoś ciekawego. Dobry pomysł z LEDami - od razu robot wygląda lepiej! Jakie dalsze plany? Będziesz rozbudowywał tego robota?

Również witam 😀 Dzięki za miłe słowa 🙂 Jak pisałem nie przewiduje rozwoju tej konstrukcji, ale myślę o zbudowaniu pilota, żeby nie korzystać z telefonu 😉

• Lubię! 1