Skocz do zawartości

Program do puszczania tego samego typu na wielu kontach bukmacherskich


hetnanoz

Pomocna odpowiedź

Witam. Jestem zielony jeśli chodzi o programowanie. Czy ktoś z Was umiałby napisać program który obstawi mi ten sam "typ" który ja podam na wielu kontach na tym samym bukmacherze? Każde konto na innej komórce. A najchętniej czy ktoś doradziłby mi gdzie mogę zacząć naukę tego typu pisania botów, makro czy jakkolwiek się to w świecie IT zwie? Pozdrawiam. Paweł

Link do komentarza
Share on other sites

@hetnanoz nie to forum. Ty szukasz robota internetowego (programu, który naśladując zachowanie człowieka wchodzi w interakcję z internetową aplikacją). My tu zajmujemy się takimi innymi robotami (urządzaniami mechanicznymi, co sobie jeżdżą, chodzą, ratują misie i nie robią zakładów).

Poszukaj pod hasłem Selenium (Python) albo sprawdź, czy od rosjan nie kupisz gotowca.

Edytowano przez ethanak
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Kiedyś miałem przygodę z Pythonem i robotami internetowymi w tworzeniu drzewa strony internetowej. Tak jak pisze @ethanak hasło robot internetowy to dobry pomysł. Często w literaturze zagranicznej nazywa się to crawler. Python będzie dobrym pomysłem na start zwłaszcza, że są pakiety, które uwzględniają konwencje robotów (choć nie wiem czy wiele robotów zwraca uwagę na plik robots.txt). Na początek możesz dużo zdziałać przy pomocy przeszukiwania treści stron internetowych, wyrażeń regularnych i parserow HTML, sam bez problemu napisałem w ten sposób crawlera w JavaScript (Google Apps Script), gdzie skrypt osadzony w arkuszu na google drvie przechodził sobie podstrony 😀

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Gieneq nie jest to dobry pomysł. Tego typu działanie jest nielegalne, a nasze forum chyba od propagowania nielegalności się odżegnuje.

Wspomniałem o Selenium bo ma wiele zastosowań (większość legalnych).

Link do komentarza
Share on other sites

W bukmacherstwie to na pewno nie jest dobry pomysł. Ale w sytuacji gdy, ktoś udostępnia coś to nie jest złe, np gdy ktoś wystawia dane w postaci pliku feed.json. Po coś umieszcza się pliki robots.txt, zresztą uczą tego na studiach... 

Link do komentarza
Share on other sites

Google ostatnio stwierdził, że jego roboty nie będą honorować robots.txt

Nie chodzi mi o pobieranie danych przeznaczonych do pobierania (bo to jest cacy) a o parsowanie stron przeznaczonych dla ludzi (bo to jest be).

Spróbuj napisać robota parsującego stronę wyszukiwarki googla i sprawdzającego, na jakiej pozycji jest dane słowo. Dla pojedynczego słowa czasem przejdzie... ale dla kilkudziesięciu dostaniesz bana po kilku minutach.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.