Skocz do zawartości

Wybór programu do projektowania 3D(2D) na początek dla zupełnie początkującego...


farmaceuta

Pomocna odpowiedź

(edytowany)

Dzięki @keram167 za wyczerpujący opis! (Nie spodziewałem się tak obfitego tutorial co do touthpada..👍)😁 to teraz chwilę się pomecze z dotykiem i odrazu rozglądam się za myszą... drugą, bo jedna już mam i drapie po wszystkim wieczorami, ale jakoś nie mam sumienia jej uśmiercać 😜 (zawsze byłem miękki 😅) oczywiście całej reszcie kolegów również dziękuję 👍

Edytowano przez farmaceuta
Link do komentarza
Share on other sites

Osobiście używam taką myszę: https://allegro.pl/oferta/logitech-mysz-bezprzewodowa-m185-szara-12693420079?bi_s=ads&bi_m=showitem:desktop:department&bi_c=OGQ4Y2FiYTktMWExZi00YTJhLTlhMjItMjM0MmJjYmU1YzE5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=59a4716e-9cd9-46e9-9ddc-0a2bd939b920

Na początek powinna być OK a obsługa: mysz vs touchpad - bez porównania ! Bez całej tej gimnastyki i palcówki na touchpadzie 😉. Gdyby coś nie chciało działać jak opisałem, daj pls znać i będziemy gryźć temat . DSM-a mam zainstalowanego na WIN 11 64 bit. Powodzenia 💪.

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@H1M4W4R1 niestety muszę Cię rozczarować - z branżą edukacyjną nie miałem, nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego 😄. Ale trzeba było tworzyć różnego rodzaju instrukcje obsługi do maszyn, instrukcje BHP, środowiskowe czy eksploatacji, prezentacje pod audyty certyfikacyjne ISO, TS i inne badziewia ( chociażby polecenia energetyczne ) no i tak mi już zostało 😉.

@farmaceuta - dzięki za miłe słowa !

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Mam pytanie...da się w DSM importować jakiś rysunek zdjęcie które posłuży jako wzór do narysowania projektu? Jeśli się da, to tak w skrócie jak? Jeśli można wiedzieć...😉

Link do komentarza
Share on other sites

@keram167 mam takie pytanie jeszcze do Ciebie...powiedzmy że maluję projekt który składa się z 5 brył..chcę każda z tych brył zapisać sobie osobno pod drukarkę 3d /frezarkę etc...to każda z tych brył musi być osobnym komponentem tak? Jak to wygląda tak z grubsza?

Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)

@keram167 ratuj...wyłączyłem sobie przez przypadek to menu z lewej dolnej strony (szyk kołowy/tryb fazowania, etc) jak to dziadostwo teraz włączyć???

Edit...już ogarnąłem 👍

Edytowano przez farmaceuta
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.