Skocz do zawartości

Wybór programu do projektowania 3D(2D) na początek dla zupełnie początkującego...

farmaceuta

Pomocna odpowiedź

(edytowany)

Dzięki @keram167 za wyczerpujący opis! (Nie spodziewałem się tak obfitego tutorial co do touthpada..👍)😁 to teraz chwilę się pomecze z dotykiem i odrazu rozglądam się za myszą... drugą, bo jedna już mam i drapie po wszystkim wieczorami, ale jakoś nie mam sumienia jej uśmiercać 😜 (zawsze byłem miękki 😅) oczywiście całej reszcie kolegów również dziękuję 👍

Edytowano przez farmaceuta

Osobiście używam taką myszę: https://allegro.pl/oferta/logitech-mysz-bezprzewodowa-m185-szara-12693420079?bi_s=ads&bi_m=showitem:desktop:department&bi_c=OGQ4Y2FiYTktMWExZi00YTJhLTlhMjItMjM0MmJjYmU1YzE5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=59a4716e-9cd9-46e9-9ddc-0a2bd939b920

Na początek powinna być OK a obsługa: mysz vs touchpad - bez porównania ! Bez całej tej gimnastyki i palcówki na touchpadzie 😉. Gdyby coś nie chciało działać jak opisałem, daj pls znać i będziemy gryźć temat . DSM-a mam zainstalowanego na WIN 11 64 bit. Powodzenia 💪.

• Pomogłeś! 1

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@H1M4W4R1 niestety muszę Cię rozczarować - z branżą edukacyjną nie miałem, nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego 😄. Ale trzeba było tworzyć różnego rodzaju instrukcje obsługi do maszyn, instrukcje BHP, środowiskowe czy eksploatacji, prezentacje pod audyty certyfikacyjne ISO, TS i inne badziewia ( chociażby polecenia energetyczne ) no i tak mi już zostało 😉.

@farmaceuta - dzięki za miłe słowa !

• Lubię! 2