Skocz do zawartości

Wakacje z Forbotem


SOYER

Pomocna odpowiedź

(edytowany)

Nie pisałem o fantazji jako takiej, tylko o gatunku fantasy, to raczej coś odległego od Chaveza i Clarka, Ryana i Greera.

Edytowano przez SOYER
Link do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, SOYER napisał:

Kompletnie nie moja bajka, podobnie jak magia, fantasy, rpg…

Tom Clancy.

Nie wiesz co dobre... Spróbuj Wegnera. Możliwe, że Tobie podejdzie. Nie warto zamykać się w jednym gatunku. Czytasz na czytniku czy w papierze?

Link do komentarza
Share on other sites

@SOYER powiedzenie o Diunie że to fantasy to jak postawienie obok siebie "Ogniem i mieczem" i "Czerwonego sztormu" (no bo o wojnie są).

A jeśli Twój bohater to Ryan - pewnie chętnie poznałbyś Wilsona Cole'a z "Roosevelta", o niejakiej kpt. Harrington nie wspominając.

I pamiętaj, że Clancy to jeśli nie technothriller to political fiction (gatunki baaaardzo bliskie SF).

Dobra, dość offtopu. A ten torebkoplecaczek od Forbota faktycznie bardzo fajny (to tak żeby nie było że tylko ględzę).

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

13 godzin temu, Szern napisał:

Nie wiesz co dobre... Spróbuj Wegnera. Możliwe, że Tobie podejdzie. Nie warto zamykać się w jednym gatunku. Czytasz na czytniku czy w papierze?

Tylko papier.
Clancy to było dawno, mam tego multum, nazwiska bohaterów pamiętam lepiej niż nazwiska kolegów ze szkoły. Aktualnie jestem w okolicach połowy czytani prezentu pod choinkę. Chyba skończę w wigilię i już mi nic nie zostanie 😔. Zakładkę też mam elegancką.

Btw. @Trekerwkurzają możliwe do dodania formaty załączników, dlaczego nie ma jpeg, nie mówiąc o heif?

 

IMG_2089.JPG

Link do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, Marooned napisał:

@SzczepanQLIG  raczej wygląda jak przelotka na słuchawki (relikt z czasów, gdy nosiło się wielkie discmany etc), ale nikt nie broni wykorzystywać do innych celów 🙂

Potwierdzam, taki był zamysł producenta, mi zależało jedynie na modelu z zamykaną kieszenią, nie szukałem specjalnie wersji dla fanów słuchawek przewodowych 🙂

1 godzinę temu, SOYER napisał:

@Trekerwkurzają możliwe do dodania formaty załączników, dlaczego nie ma jpeg, nie mówiąc o heif?

Możliwe, że w przyszłości się pojawią, jednak aktualnie np. heif i tak nie jest obsługiwany przez większość przeglądarek, więc w praktyce konieczna byłaby i tak konwersja na jpg: https://caniuse.com/?search=heif

Temat zamykam, bo kwestia gadżetów wakacyjnych i świątecznych została już chyba wyczerpana 🙂 

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.