Skocz do zawartości

Wakacje z Forbotem

SOYER

Pomocna odpowiedź

Cześć, ja również chciałem wcześniej podziękować za gadżety ale ten temat był już zamknięty.

Również otrzymałem identyczny zestaw za który bardzo dziękuję. Ze swojej strony chciałem pochwalić bardzo dobrą jakość i design tych gadżetów. 👍 

c.png

b.png

a.png

• Lubię! 2

Paczka wjechała w idealnym czasie, bo poprzednia podkładka pod mysz w tym samym stylu (pokryta takim jakby plastikiem) mi popękała i dumałem skąd podobną wytrzasnąć 😄

Timing nie tyczył się tylko jej. Dosłownie dzień przed odebraniem paczki oglądałem z młodą Mitchellowie kontra maszyny, w którym to filmie cała rodzina dostała w prezencie od ojca/męża po śrubokręcie uznając ten prezent oczywiście za absurdalny, ale jak to w takich opowieściach, dzięki niemu udało uratować się cały świat 😉 Nie mogłem zatem zrobić niczego innego, jak sprezentować śrubokręt młodej, co dodało klimatu 😄

• Lubię! 2

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

14 minut temu, SzczepanQLIG napisał:

Domyślam się, że ta dziurka z gumową zaślepką w torbie jest na poprowadzenie rurki z wodą od bukłaka?

Nie, na przewód do powerbanka. :D

• Pomogłeś! 1

Anonim
Ten temat został zamknięty.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.