Skocz do zawartości

Kinetis ARM - Nowy konkurs


Treker

Pomocna odpowiedź

Razem z KAMAMI.pl, zorganizowaliśmy kolejny konkurs. Aby zdobyć atrakcyjne nagrody wystarczy przeczytać artykuł o nowych mikrokontrolerach Kinetis ARM firmy Freescale oraz udzielić odpowiedzi na trzy proste pytania pod nim umieszczone.

Artykuł wraz z pytaniami zostanie opublikowany między 26, a 30 września 2010 roku - przewidziane są specjalne nagrody dla 3 pierwszych zgłoszeń z poprawnymi odpowiedziami, dlatego zachęcam do częstszego odwiedzania diody w tych dniach!

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się w momencie publikacji artykułu o mikrokontrolerach Kinetis ARM.

2. Pod uwagę będą brane jedynie odpowiedzi zgłoszone do 14 października 2010 roku.

3. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zarejestrowanego (przed 23 września 2010r) konta w serwisie forbot.pl

4. Miejsca nagradzane nie mogą być zajęte przez administratorów forbot.pl

5. Każdy użytkownik swoje odpowiedzi może wysłać tylko raz. Jeden użytkownik może zająć jedno miejsce w ostatecznej klasyfikacji.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

7. Odpowiedzi muszą być wysłane pod artykułem. Wszystkie zgłoszenia są ukryte i nie będą publikowane.

8. Pytania konkursowe dotyczą tylko artykułu opublikowanego na forum.

9. Zwycięzców wyłoni losowanie przeprowadzone przez komputer na podstawie numerów ID postów zawierających odpowiedzi.

10. W losowaniu wezmą udział tylko zgłoszenia zawierające poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania.

11. Organizator zobowiązuje się dostarczyć nagrody na terenie Polski nieodpłatnie. Termin wysyłki do 30 dni roboczych.

12. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.

13. Nagrody mogą ulec zmianie, gdy zmieni się ich wartość, lub przestaną być dostępne.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian postanowień regulaminu w dowolnym czasie.

15. Nadesłanie odpowiedzi oznacza akceptację regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatora konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione. Zwycięzcy wyrażają zgodę na udostępnienie swoich danych adresowych sponsorowi.

Gwarantowane nagrody dla autorów trzech pierwszych zgłoszeń, 3 zestawy:

• książka Mikrokontrolery 68HC08 w praktyce

• kubek do kawy z termoizolacja

• czapeczka

• smycz

Nagrody, które zostaną rozlosowane pośród pozostałych zgłoszeń:

1 zestaw:

• książka Mikrokontrolery 68HC08 w praktyce

• kubek do kawy z termoizolacja

• czapeczka

• smycz

oraz

6 zestawów:

• książka Mikrokontrolery 68HC08 w praktyce

• kalkulator biurkowy

Sponsorem wszystkich nagród jest

KAMAMI.pl

Proszę pamiętać, aby swoje odpowiedzi wraz z danymi adresowymi publikować pod artykułem konkursowym. Ten temat przeznaczyłem na komentarze oraz pytania związane z konkursem.

logo_kinetis.png

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Zawsze masz szansę na wylosowanie jednej z 7 dodatkowych nagród.

Element "wyścigu" musiał zostać wprowadzony, gdyż artykuł jest napisany jasno i ciekawie, odpowiedź na pytania nie sprawi nikomu problemu. Chciałem uniknąć sytuacji, gdy w tej samej sekundzie swoje zgłoszenie wyśle 10 osób i będzie trzeba wybierać zwycięzców po setnych sekundy 😉

Link do komentarza
Share on other sites

6 zestawów:

• książka Mikrokontrolery 68HC08 w praktyce

• kalkulator biurkowy

Śmieszny konkurs!

Konkurs o ARMach i to nie byle jakich, a do wygrania książka o mikrokontrolerach prawie że egzotycznych w naszym kraju. Chyba KAMAMI nie ma chętnych na te książki, ale dzięki tym kilku książkom może zrobić sobie niezłą reklamę i książki tak czy inaczej zarobią na siebie.

Link do komentarza
Share on other sites

Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego krytykują tylko osoby z jednym postem (i to napisanym w tym temacie)? Jeśli ktoś nie chce brać udziału w konkursie nikogo nie zmuszamy, był organizowany konkurs wakacyjny z droższymi nagrodami (dodatkowo, większość była talonami na zakupy), trzeba było wtedy wykazać się wiedzą.

Link do komentarza
Share on other sites

Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego krytykują tylko osoby z jednym postem (i to napisanym w tym temacie)? Jeśli ktoś nie chce brać udziału w konkursie nikogo nie zmuszamy, był organizowany konkurs wakacyjny z droższymi nagrodami (dodatkowo, większość była talonami na zakupy), trzeba było wtedy wykazać się wiedzą.

Na diodzie zarejestrowany jestem od kwietnia. Zaglądam tu, czytam i podziwiam konstrukcje, niewiele mam do powiedzenia na ten temat, ale na temat np. cortexów mogę podyskutować. A odezwałem się, bo pierwszy raz dostałem maila z diody i dotyczył on właśnie tego konkursu. skoro ktoś się pofatygował żeby rozesłać takie maile to ja się pofatygowałem żeby odpisać. Fajnie, że są organizowane takie konkursy, ale niech będą one organizowane z głową! Osobiście jestem bardzo zainteresowany CM4, ale ani trochę HC8 (i nie pije kawy 😉 ).

Link do komentarza
Share on other sites

Treker: Wiesz, Deucalion akurat ma jak najbardziej rację, bo Kamami ma książki o armach, a rozdaje książki zupełnie nieprzydatne. Konkurs byłby super, gdyby nagrody były w jakikolwiek sposób powiązane z treścią konkursu czyli procesorami ARM najlepiej cortex m3/m4, a nie idące dokładnie w przeciwnym kierunku.

Link do komentarza
Share on other sites

Dobrze proszę bardzo, zmieniam regulamin tym samym do konkursu dopuszczeni zostają użytkownicy zarejestrowani przed 23 września 2010r.

Usunąłem wiadomości dotyczące przebiegu konkursu, aby nie wprowadzać zamieszania.

Link do komentarza
Share on other sites

Deucalion, MirekCz - gdyby Treker nie zorganizował tego konkursu, to spalibyście spokojniej? Udział nic Was nie kosztuje, konkurs ogranicza się do przeczytania ze zrozumieniem artykułu i odpowiedzenia na proste pytania (umiejętności sprawdzane na egzaminach gimnazjalnych...), a Wy nazywacie go śmiesznym, bo nagrody mogłyby być lepsze... Ponieważ nie napisaliście tego w mailu do firmy Kamami, rozumiem że krytykujecie Trekera za to, że udało mu się wyciągnąć od nich 'tylko' takie książki i akcesoria. Jeśli nagrody Wam się nie podobają, to pewnie będzie mniej uczestników podczas losowania 🙂 I cieszy mnie to, bo z chęcią dowiedziałbym się czegoś o tych prockach np. pijąc gorącą kawę z termokubka 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Nawyk oni mają trochę racji, a krytyka z całą pewnością nie dotyczy Trekera. Akurat Ty jesteś jedną z niewielu osób, która chętnie dowiedziała by się czegoś o tych mikrokontrolerach, które w Polsce są praktycznie nie do kupienia, do których programator kosztuje niemało, które nie wnoszą sobą nic rewolucyjnego. Przykry jest trochę fakt, że Kamami daję jako nagrodę książkę, która po prostu gdzieś zalega w magazynach... bo nie sądzę, żeby był na nią wielki popyt.

Ja osobiście wezmę udział w konkursie - chętnie napije się kawy z nowego termokubka 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Treker, nawet za darmo nie dogodzisz... ale udział wezmę, póki co nie piję kawy ale herbatę albo chłody napój można wlać 🙂

Deucalion właśnie nie jest to śmieszne bo wątpię, że chciałbyś wydać 100zł+ na taki zestaw a nauczyć się za darmo można 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.