Skocz do zawartości

Sirius-G


jamtex

Jaką platformę opisać w kolejnej konstrukcji:  

162 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Elektronika posiada "puszkowate" zamknięcie.

Będzie to widoczne na filmie, bo jak na razie projekt jest na tyle świeży, że farba jeszcze na nim schnie 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Ciekawa koncepcja na robota 🙂 Arduino jest według mnie dobrym pomysłem, gdyż gotowy moduł nie jest aż taki drogi a zakup gotowego zestawu pozwala uniknąć błędów przy lutowaniu, co jest istotne przy konstrukcjach "dla każdego". Trochę razi widok "bebechów" na wierzchu, ale trzymam za słowo, że zostanie to zabudowane 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

jamtex wielkie gratzy za kolejną udaną konstrukcje. Twoje roboty to cuda techniki a zarazem estetyki

jestem pełen podziwu i szacunku do ciebie. Stawiam ci wielkie piwo za tą konstrukcje.

Link do komentarza
Share on other sites

Osobiście nie jestem wielkim zwolennikiem wszelkiej świecącej "niebieskości" w elektronice, ale muszę przyznać, że tutaj te LEDy ciekawie się komponują. Jeśli chodzi o estetykę, to Twoje prace pozytywnie powalają 😉

Ciekawe jest to wykorzystanie różnych dziwnych części...jak chociażby gniazda molex z tyłu. Pełnią jakąś konkretną funkcję poza ozdobną?

Link do komentarza
Share on other sites

Gniazda molex to tylko ozdoba - podobnie jak rury z boku.

Za to w przednich stożkowatych elementach ukryte są diody LED - postaram się tak nagrać film, by były widoczne.

Jeszcze tylko dokończę pokrywę na kable i w sobotę robocik będzie miał swoją sesje filmową.

Rozszerzyłem też opis robocika.

Link do komentarza
Share on other sites

Dzięki za link. Niestety zapas tegoż produktu w magazynach wyczerpany, a dostawę planują dopiero za 2 miesiące. W związku z tym chciałbym zapytać czy nie chciałby ktoś może takiego zestawu odsprzedać? albo ewentualnie jakiś namiar gdzie mogłbym taki lub podobny zestaw gąsienic z kołkami dostać?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.