Skocz do zawartości

Sprzedam serwa i inną elektronikę


Pomocna odpowiedź

Ostatnio robiłem porządki w szafie więc może kogoś zainteresują jakieś części:

- silniczki, serwa od napędów cdrom, od nagrywarek dvd, silniczki od małych przenośnych napędów

- silniczki z telefonów komórkowych bardzo małe 🙂

- komputer stacjonarny pentium 1,7ghz, 512mb ram, grafika ati dysk 20gb, nagrywarka DVD

- ekrany z komórek oraz aparaty

- laptop na którym niegdyś programowałem compaq to jakiś pentium 200mhz kompletny i na chodzie

- 6 sztuk serwomechanizmów nowe zapakowane

- telefony komórkowe nokia xpress music 5300, se k800i cały zestaw z pudełkiem papierami kablem itp, siemens s65 i panasonic gd87 i jeszcze samsung x820

- laptopa toshibe 1ghz, 512mb ram, dysk 120gb, ekran 15 cali, wi-fi, bateria sprawna

- jakieś płyty główne, matryce itp

- dwa radiomagnetofony cd denver oraz panasonic

- kamerę z wyświetlaczem lcd w zestawie dwie baterie i ładowarka

- odtwarzacz cd teac cd p 1820 + dwie kolumny

- częsci do komputerów typu zasilacze ramy itp

jeśli kogoś coś zainteresuje proszę pisać na maila szybkapraca@op.pl

Poszukuje też osoby która wykonuje płytki z laminatu według schematu - stała współpraca - dobre zarobki

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale jakoś bardzo mi ten post przypomina ten temat

Tam też autor, był ze Szczecina i robił w domu porządki. Tylko kupujący jakoś nie byli zadowoleni...

Oczywiście mogę się mylić.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Poprosiłem użytkownika o zdjęcia laptopa Toshiby 1ghz itd, otrzymałem je, zrobione telefonem komórkowym w kiepskiej jakości, ale były i nie mogę się doczepić bo nie prosiłem o lepsze, po prostu nie jestem chwilowo zainteresowany. Natomiast najlepszy sposób żeby nie dać się naciąć to to co pisze pawcio0928, ma trzeźwo myślących rodziców.

[ Dodano: 03-03-2011, 18:07 ]

PS. http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1916533&highlight=sprzedam+serwa&sid=

Tak jak w poprzednim przypadku, ten sam nick, pisze to samo tu i na elce. mactro, masz dobrego skilla w grze w skojarzenia chyba.

Link do komentarza
Share on other sites

Jego ogłoszeń jest dość sporo w internecie:

http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&biw=1024&bih=591&q=%22szybkapraca%40op.pl%22&aq=f&aqi=&aql=&oq=

Przy niektórych podał komórkę - można próbować dzwonić. Gdyby było potrzebne przekazanie IP np.: dla Policji to zapraszam na PW.

Link do komentarza
Share on other sites

co do policji. Mam jego adres (dane do przelewu) jednak za taka kwote nie ma sensu zakładać sprawy. Narazie sproboje jeszcze sie skontaktować z tą osobą. Jednak nie polecam go innym.

PS. Może odwiedze go osobiście ? ~20km to nie tak dużo....

Edit:

Zadzwoniłem > Zostawiłem wiadomość. Zobaczymy jako będzie dalej. Jak w sprawie pojawi się coś nowego to napisze w tym temacie.

Link do komentarza
Share on other sites

wyjechalem na tydzien i juz sie zaczyna:) tango fox napisalem tobie info na PW- problem tkwi w tym iz wysylajac ci maila dostaje informacje ze nie dotarl mail;( mam monitor lcd kolorowy w sprzedazy mario, moge jutro ci wyslac fotki z data bys mial pewnosc ze nie wale w wuja, co do zdjec laptopa nie mam cyfrowki ale jak ktos chce to moge wyslac fotki z data by mial pewnosc ze nie sa z neta, aha wysylka za pobraniem tez wchodzi w gre:) tango fox pisz na pw. p.s. moj nr jest w sieci jakby co prosze pisac smsy bo czesto jezdze nie mam jak odebrac. pozdrawiam wszystkich i tych ktory maja mnie za zlego

Link do komentarza
Share on other sites

Moj e-mail jest sprawny w 100% . zreszta wczesniej wiadomosci docieraly bez problemow.

Eh.. kolejne pw i znowu cisza... w kazdym badz razie paczka miala byc w poniedzialek , mamy juz piatek a jej nie ma.... wyszystkim polecam kupowanie za pobraniem od tego uzytkownika bo nie dosc ze czas oczekiwania na przesylke dosc dlugi to kontakt graniczy z cudem.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.