Skocz do zawartości

Zakupy częście elektronicznych w Warszaiwe


PustySocho

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

To zależy czego szukasz.

Podstawowe elementy często dostaniesz w sklepie za rogiem (chociaż drożej) lub w TME (chociaż ostatnio się przekonałem, że w razie problemów ich obsługa ma Ciebie w głębokim poważaniu).

Bardziej specjalistyczne elementy możesz kupić u mnie lub w kilku innych sklepach nakierowanych na robotykę/DIY.

Bez listy elementów trudno powiedzieć gdzie można je dostać, a co dopiero o cenie.

Link do komentarza
Share on other sites

Jeśli chcesz kupić więcej niż powiedzmy 10 elementów to nie opłaca się moim zdaniem kupować na miejscu (u mnie cenowo w pobliskich elektronikach jest porażka nie licząc Nikompa). Osobiście korzystałem z usług lispola i electroparku (nawet teraz kolejna paczka z electroparku idzie) i powiem, że z tych drugich zadowolony jestem bardziej. Po pierwsze mają taniej, po drugiej tańsza przesyłka, po trzecie jak im napisałem czy mogliby wysłać dzisiaj to już wszystko zaakceptowane było po 30 minutach więc profeska, a po czwarte lispol zgubił mi dwie rzeczy z przesłki, lecz co prawda oddali za nie kase...

Nie korzystałem z AVT, ani z TME więc się nie wypowiem 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Jeśli mieszkasz w Warszawie to polecam AVT. Możesz tam dojechać 510 spod PKiN albo 508 z metra marymont. Pod GUSem nie kupuj bo jest drogo i zazwyczaj nic nie mają. Kiedyś fajny sklep był na Hożej ale niestety został zamknięty. Tak jak napisali moi poprzednicy, w AVT kupisz praktycznie wszystko. A jak nie chce Ci się wychodzić z domu to zamawiaj w TME:)

Link do komentarza
Share on other sites

misha89, warto jeszcze się przejechać na Wolumen - np. do Piekarza.

Nawyk, to już od bardzo dawna nie jest pawilon Piekarza 🙂, Piekarz to już tylko sklep gdzieś tam na zadupiu.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.