Skocz do zawartości

Konkurs element14 i Freescale


Treker

Pomocna odpowiedź

Wiadomość dostarczona przez Farnell Polska

Jeśli chciałbyś w lato przygotować ciekawy projekt elektroniczny, weź udział w konkursie „Summer of Design”. Będziesz mógł przetestować możliwości płytki deweloperskiej XL_Star, wyposażonej w akcelerometr i 8-bitowy mikrokontroler, które pozwolą Ci eksperymentować z naprawdę nowoczesnymi technologiami.

Aby wziąć udział w konkursie należy założyć bloga na stronach grupy „Summer of Design”, poświęconego rozwijanemu projektowi. Na autorów najciekawszych projektów czekają liczne, atrakcyjne nagrody:

• wizyta w najbliższym centrum kompetencyjnym Freescale,
• licencje CadSoft EAGLE dla uniwersytetów

• udział w przyszłych testach organizowanych przez element14

• kupony o wartości 250 funtów

W konkursie mogą wziąć udział zarówno doświadczeni projektanci, jak i osoby początkujące. Wszelkie informacje potrzebne w trakcie tworzenia projektów będzie można znaleźć na portalu element14. Szczególnie polecamy zapoznanie się z webinarium na temat płytki deweloperskiej XL_Star.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie internetowej: http://www.element14.com/community/groups/summerofdesign

Pierwsze 100 osób, które zarejestruje się w konkursie otrzyma darmową płytkę deweloperską XL_Star, dlatego warto zgłosić się już teraz!

Link do komentarza
Share on other sites

Dlaczego miałaby to być nieprawda? Sam się chciałem zarejestrować, ale jak zobaczyłem te formularz, to niestety - chociażby trzeba wpisać rok ukończenia uczelni, więc odpadam 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Wysłałem zapytanie do przedstawiciela Farnell Polska, aby rozwiać Wasze wątpliwości (również te przesyłane w prywatnych wiadomościach). Przekażę odpowiedź, gdy tylko ją dostanę.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja właśnie otrzymałem maila w którym gratulują rejestracji w pierwszej setce osób i proszą o podanie danych do przesyłki... Fajnie by było gdyby płytki doszły 😃

EDIT: Moja płytka już jest w Katowicach tyle, że na urlopie jestem i nie odbiorę ani płytki ani sampli z jednej firmy ;(

Link do komentarza
Share on other sites

😋 no w setce raczej jestem. Na razie jest tylko 80 member. Poczekam do jutro a jak nie to po marudzę im trochę 😋. Ten formularz normalnie jako załącznik wysyłaliście ?
Link do komentarza
Share on other sites

Ja wysłałem jako załącznik. Płytkę mam "u siebie" już tyle, że mi ją odebrali sąsiedzi więc jeszcze nic o niej nie powiem. Jak tam się ona sprawuje? I mógłby ktoś wysłać jakiś link co ta płytka zawiera? Bo ja znalazłem tylko i wyłącznie filmy...

Link do komentarza
Share on other sites

ja swoją odebrałem dzisiaj i moje testy zakończyły się na tym, że oprogramowanie nie chce się zainstalować na 64-bitowym systemie. na płytce są 2 uC, jeden główny a drugi do debugowania tego pierwszego, akcelerometr, 3 switche i sporo ledów.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.