Skocz do zawartości

Kursy programowania w ofercie And-tech


Treker

Pomocna odpowiedź

Wiadomość dostarczona przez firmę And-Tech.

Szkoła programowania AVR

Wiele osób na początku swojej przygody z elektroniką szuka prostego i rzetelnego kursu, który umożliwi im poznanie i zrozumienie podstawowych zagadnień, a w miarę postępów, poszerzenie wiedzy z trudniejszych tematów, jak wyświetlaczy, kart RFID czy modułów internetowych. Niestety ogrom wiedzy dostępny w Internecie, czy w książkach na temat elektroniki, często już nieaktualnych lub napisany w skomplikowanym języku, zwykle przeraża początkujących.

Właśnie w tym celu powstała platforma edukacyjna And-Tech Efront. Użytkownik ma dostęp do obszernego kursu programowania mikroprocesorów, przykładowych programów, testów diagnostycznych, czy podglądu swoich postępów w nauce. A wszystko w jednym miejscu! Dostępne są dwa kursy: BASCOM – jeden z najprostszych środowisk dla mikroprocesorów oraz ARUDINO prowadzony w języku C. Oba kursy przeprowadzą każdego przez świat elektroniki krok po kroku.

Użytkownikom Forum FORBOT.pl przysługuje 10% zniżki. Zapraszamy.

link do kursu BASCOM

http://and-tech.pl/kursy/produkty.php?adminpanel=oferta&oferta=3o4ppkikprAre3r

Link do kursu Arduino

http://and-tech.pl/kursy/produkty.php?adminpanel=oferta&oferta=60X96il08t3jnzd

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób jest ten kurs prowadzony, czy będzie wysyłana na mój adres e-mailowy każda lekcja, czy na jakimś nośniku i czy owe 44PLN to za wszystkie lekcje?. Czy mógłby mi ktoś to wyjaśnić, w elektronice "poruszam" się bardzo nie pewnie i ostrożnie, tylko malusi hobbysta...

Link do komentarza
Share on other sites

Ja na miejscy firmy And-Tech przygotował również wersję Offline do wydrukowania. Może nie w formie pliku (lekcje z pewnością znalazły by się w internecie za darmo 😋 ) tylko od razu do wydruku (jakoś pewnie się da ominąć wybór drukarki, żeby nie był to PDF Creator) 😉

Polityka firmy And-Tech mnie trochę dziwi, ponieważ wszystko zabezpieczają tak, aby nikt za darmo tego nie mógł dostać. Może i dobrze, ale czy to nie jest lekkie przegięcie?

Link do komentarza
Share on other sites

Gdyby było C nie pod Arduino (Niby podobny ale właśnie słowo podobny czyni różnicę), co cena jeszcze była by do przyjęcia. Niestety tak uważam, że jest po prostu drobi do swojej oferty. Wolę kupić książkę i mieć ją pod ręką.

Przekreślona cena 88zł jest po prostu śmieszna 🙂 No ale to moja opinia...

Link do komentarza
Share on other sites

Ja mam podobne zdanie, co kolega marciu11, na stronie arduino.cc jest fajny spis wszystkich funkcji standardowych, masa projektów w internecie, a język bardzo prosty i przejrzysty - genialna składnia C i nazwy funkcji rodem z Bascoma. Co do Bascoma właśnie, sądzę podobnie - jest polski help, podobnie jak arduino masa projektów i dużo osób go używa, więc nie ma problemu z dopytaniem się kogoś o coś. Jeśli cena byłaby tak o połowę niższa, to jeszcze bym to zrozumiał - w końcu napisanie tego kursu trwało sporo, a jak się ma wiedzę, to można sobie odbić czas tracony na jej zdobycie pieniędzmi, ale bez przesady 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Posiadaam prawie wszystkie książki na temat BASCOM jak i licencyjne oprogramowanie BASCOM-AVR.

Ostatnio kupiłem tylko z ciekawości kurs "BASCOM Pełna Wersja Kursu" firmy And-Tech.

Po przeczytaniu całości kursu, stwierdzam że nie jest on wart nawet obniżonej ceny 50% tj 49zł. Owszem można z niego co nieco się nauczyć, lecz lepiej kupić książkę np "Programowanie mikrokontrolerów w języku BASCOM.

Link do komentarza
Share on other sites

Po przeczytaniu całości kursu, stwierdzam że nie jest on wart nawet obniżonej ceny 50% tj 49zł.

A mógłbyś odpowiedzieć dlaczego? Napisz więcej szczegółów, raz, że da to innym większą wiedzę na temat tego kursu. A dwa, że może autor kursu go poprawi po twojej opinii a może obniży cenę.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.