Skocz do zawartości

Zakupy w Hobbyking


BŁACHY

Pomocna odpowiedź

Artykuł ma na celu pokazanie jak kupować w HobbyKing , dla przykładu pokażę jak skompletować ,,zestaw do turbinowego LFa"

zacznę od najważniejszego czyli od turbiny, jest nią EDF 27mm (taką samą stosuje :Treker i Botland Team )

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17144__EDF27_with_11000kv_Motor_Assembled_.html

do obsługi turbiny potrzebny jest regulator ESC , Hk poleca regiel HK10A ale ja polecam H_King RED Brik 10 (ponieważ jest lżejszy)

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18002__HobbyKing_Red_Brick_10A_ESC.html

do LFa potrzebny będzie jakiś lekki Li-Pol osobiście wybrał bym Rihno 2s 460mAh

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__7303__Rhino_460mAh_2S_7_4v_20C_Lipoly_Pack.html

to by w zupełności wystarczyło ,ale oczywiście Chiński raj dysponuje masą przydatnych rzeczy od ładowarki przez lipo-monitory różnej maści po konektory różnego typu

resztę dopiszę gdy będę miał odrobinę wolnego czasu

__________

Komentarz dodany przez: Sabre

Na artykuł to chyba trochę słaby temat, jak i zawarte w treści informacje to mówiąc krótko mało. Narazie nie zostanie to opublikowane.

27mmfannewmain.thumb.jpg.fa42271ab3017ce15339d58a962321b9.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

Jak ma to byc poradnik to napisz jak kompletować przesylkę, aby nie płacić cła, albo jak zmniejszyc jego koszt itd.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jak ma to byc poradnik to napisz jak kompletować przesylkę, aby nie płacić cła, albo jak zmniejszyc jego koszt itd.
Sęk w tym, że celnicy też mają internet i pisanie tego publicznie jest słabym pomysłem.

Ostatnio moje zamówienie z Hobbyking zostało niestety oclone i na następny raz mam kilka pomysłów, ale to i tak może się na nic zdać, bo celnik powiedział, że jak im się nie będzie zgadzać to będą pobierać ceny prosto ze sklepu.

Na pewno zaniżanie faktury nie ma sensu (w HK domyślnie 30%), bo oni doskonale o tym wiedzą i proszą o wyciąg z PayPala tudzież z banku jeśli przelew był robiony bezpośrednio.

HobbyKing (i inne podobne mu sklepy) umożliwia pewne sprytne zabiegi, ale na pewno nie będę pisał o tym publicznie. I Wam też polecam jeśli nie chcecie, by szybko przestały działać.

Link do komentarza
Share on other sites

Sęk w tym, że celnicy też mają internet i pisanie tego publicznie jest słabym pomysłem.

Bez przesady, celnicy znają wszystkie chwyty, jak im nie pasuje to proszą o dowód płatności. W przypadku HK podstawowy chwyt to rozbijanie na kilka przesyłek - co i tak jest sensowne jeśli zamawiamy ciężkie przedmioty.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.