Skocz do zawartości

Ścieżki robione markerem

baca

Jest jakiś dobry marker?  

2 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!

Pomocna odpowiedź

Pisaki olejowe nie są grube? Mam taki jeden i używałem go najwyżej do wypełniania wylewek, bo grubość ścieżki nim wynosi minimum 2-3mm.

Jest kilka rodzajów pisaków, osobiście zawsze używałem pisaków pentela z końcówką jak rapidograf, można nim było spokojnie robić ścieżki o szerokości 0,5mm.

A jakbym kupił używaną drukarkę laserową tylko do płytek, to z jakim dpi polecacie żeby dało się robić cienkie ścieżki, tak z przynajmniej 0,25mm?

znalazłem na allegro:

http://allegro.pl/kyocera-fs-1030d-duplex-toner-22ppm-olsztyn-i3236824931.html Sprzedający www_multikfs_pl Kyocera FS-1030D DUPLEX TONER 22ppm OLSZTYN

byłaby dobra?

Komentarz dodany przez: Treker

_allegro

Mam i używam laserjet'a 2200 od hp. Na allegro skubnięta za niecałe 200zł. Co prawda głownie drukuję na papierze, ale kilkanaście płytek spod tej drukarki na pewno wyszło i raczej bez większych problemów się obyło. niecałe 200zł jak na drukarkę z tonerem (ilość nie była podana, ale wg. licznika przebiegu ponad 950zstron wydrukowane i końca nie widać), usb, duplexem, karta sieciową (to akurat nie jest +... co prawda jest, ale gubi ustawienia wtedy kiedy zechce..)

Choć powiem, że drukarka idealna nie jest. Nie wiem cza czym to polega, ale wydruki na bodaj samsungu u kumpla lepiej się przenosiły. Niemniej wykonanie ścieżek pod jakieś SSOP nie stanowi problemu.

Odnośnie mazaków olejowych... tak jak zwykle permanentne są w rozmiarach L, M i S. Pełen wachlarz możliwości.

Ja używam markera Edding 400. Muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył. Kupiłem go jakieś 2/3 lata temu i do dzisiaj się spisuje 🙂 Wprawdzie używam go wyłącznie do poprawiania ścieżek i utrwalenia polygonów masy, ale to i tak dobry wynik.

Z drukarek mogę polecić modele HP (raczej te starsze). Aktualnie mam model LaserJet P1102 i jestem zadowolony (wydrukowała już tysiące stron, aczkolwiek już na stronach robią się paski toneru). Miałem jeszcze przyjemność "pracować" na LaserJet P2035. Z obu byłem i jestem zadowolony 🙂

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

ok przyszła drukarka Kyocera, drukuje tak jak powinna:D

e:

Ta drukarka taka dobra nie jest, blokuje się przy papierze kredowym ale jakoś znalazłem sposób, pociąłem na paski i udało się.

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.