Skocz do zawartości

Ścieżki robione markerem


baca

Jest jakiś dobry marker?  

2 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Pisaki olejowe nie są grube? Mam taki jeden i używałem go najwyżej do wypełniania wylewek, bo grubość ścieżki nim wynosi minimum 2-3mm.

Jest kilka rodzajów pisaków, osobiście zawsze używałem pisaków pentela z końcówką jak rapidograf, można nim było spokojnie robić ścieżki o szerokości 0,5mm.

Link do komentarza
Share on other sites

A jakbym kupił używaną drukarkę laserową tylko do płytek, to z jakim dpi polecacie żeby dało się robić cienkie ścieżki, tak z przynajmniej 0,25mm?

znalazłem na allegro:

http://allegro.pl/kyocera-fs-1030d-duplex-toner-22ppm-olsztyn-i3236824931.html Sprzedający www_multikfs_pl Kyocera FS-1030D DUPLEX TONER 22ppm OLSZTYN

byłaby dobra?

__________

Komentarz dodany przez: Treker

_allegro

Link do komentarza
Share on other sites

Mam i używam laserjet'a 2200 od hp. Na allegro skubnięta za niecałe 200zł. Co prawda głownie drukuję na papierze, ale kilkanaście płytek spod tej drukarki na pewno wyszło i raczej bez większych problemów się obyło. niecałe 200zł jak na drukarkę z tonerem (ilość nie była podana, ale wg. licznika przebiegu ponad 950zstron wydrukowane i końca nie widać), usb, duplexem, karta sieciową (to akurat nie jest +... co prawda jest, ale gubi ustawienia wtedy kiedy zechce..)

Choć powiem, że drukarka idealna nie jest. Nie wiem cza czym to polega, ale wydruki na bodaj samsungu u kumpla lepiej się przenosiły. Niemniej wykonanie ścieżek pod jakieś SSOP nie stanowi problemu.

Odnośnie mazaków olejowych... tak jak zwykle permanentne są w rozmiarach L, M i S. Pełen wachlarz możliwości.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja używam markera Edding 400. Muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył. Kupiłem go jakieś 2/3 lata temu i do dzisiaj się spisuje 🙂 Wprawdzie używam go wyłącznie do poprawiania ścieżek i utrwalenia polygonów masy, ale to i tak dobry wynik.

Z drukarek mogę polecić modele HP (raczej te starsze). Aktualnie mam model LaserJet P1102 i jestem zadowolony (wydrukowała już tysiące stron, aczkolwiek już na stronach robią się paski toneru). Miałem jeszcze przyjemność "pracować" na LaserJet P2035. Z obu byłem i jestem zadowolony 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

ok przyszła drukarka Kyocera, drukuje tak jak powinna:D

e:

Ta drukarka taka dobra nie jest, blokuje się przy papierze kredowym ale jakoś znalazłem sposób, pociąłem na paski i udało się.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.