Skocz do zawartości

[Zawody] Cyberbot 2014 - Poznań - 17.05.2014


Treker

Pomocna odpowiedź

Nie można tego podejrzeć online, ale na tę chwilę mamy - któraś z nich Cię interesuje czy tak ogólnie?

Dodam również, że ustaliliśmy ostatecznie kształt nagród na Festiwalu Robotyki Cyberbot. Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu - do zobaczenia jutro na naszym Facebooku 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

jakub.niechcial, a tak ogólnie, z ciekawości tylko głównie: lf turbo vs. standard.

Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu - do zobaczenia jutro na naszym Facebooku

Na Forbocie moglibyście zrobić pokaz przedpremierowy 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Turbo mamy 6, Standard 14 🙂

Uchylimy rąbka tajemnicy: będzie drużyna A - marki ASUS, Amazon i Apple 🙂

Jutro na FB cała rozpiska, zapraszam! 🙂

No i wciąż zapraszam do rejestracji - mieliśmy zamykać we wtorek (jutro), ale zostawimy ją do czwartku bo ciągle ktoś się dopisuje i na pewno jeszcze nie jeden się dopisze.

Zaznaczam tylko, że koszulki są tylko dla 80 osób, więc mogą się skończyć do czwartku.

Ale za to catering dla 150, więc nie zabraknie! 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Kalafior75, jak widać 😉

Skoro brak chętnych to ja się wypowiem. Była to moja pierwsza wizyta w Poznaniu, zawody udane. Wszystko przebiegło bez problemów. Finałowa trasa do LineFollowerów dość skomplikowana - miejscami przesadnie - jednak ogólnie fajna. Bardzo dobre nagrody. Szkoda tylko, że harmonogram troszkę się rozjechał i przy rozdawaniu nagród na auli była jedynie garstka osób, która czekała na swoje trofea. Statuetki bardzo fajne i olbrzymie, czas dorobić większą półkę, bo nigdzie nie mogę ich ustawić 😉

Bardzo dużo widzów - szczególnie dzieci. Czasem mocno utrudniało to zmagania. Następnym razem warto byłoby odgrodzić trasy i ringi jakimiś płotkami od osób postronnych. Fajnie, że próbowaliście zakryć okna, aby na trasę do LFa nie padało światło, jednak uzyskany efekt dla niektórych mógł być szkodliwy - środek trasy był w cieniu, ale skrajne części oświetlało słońce.

Link do komentarza
Share on other sites

Jeden plus, że nad głowami w auli nie latały koptery, jak rok temu, co było bardzo nieodpowiedzialne.

Za dużo się naoglądałem co te latające kosiarki mogą człowiekowi zrobić, a jako właściciel jednego tym mocniej jestem na to uczulony.

Dzieci w tym roku też jakby 2x więcej niż poprzednio.

Miło było Cię w końcu poznać Treker 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.