Skocz do zawartości

Pomóżcie wskazać wyróżniających się użytkowników Forbota!


Treker

Pomocna odpowiedź

Witajcie, potrzebuję (jeszcze nie powiem do czego) listy osób, które swoją działalnością wyróżniają się na forum. Liczę na Wasze nominacje i podpowiedzi.

Moje typy to:

- marek1707 - chyba nie wymaga uzasadnienia 🙂

- skmskm - niezliczone worklogi, mistrz Plexi

- Elvis - ciekawe artykuły i projekty, takie jak ostatni LF z kamerą

- MirekCz - za cierpliwość do początkujących

Zgłaszajcie swoje propozycje 🙂 Pierwszy raz listę wykorzystam już niedługo.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Od dłuższego czasu jestem biernym użytkownikiem forum, ale swoje zdanie wyrażę. Treker, nominowałeś najbardziej zasłużonych i ja najzwyczajniej podzielam twoją opinię 😉 Myślę, że trafiłeś po prostu w dziesiątkę, dlatego też niewiele osób się tutaj wypowie.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Treker, dziękuję za nominację. To naprawdę szczególne wyróżnienie, bo przecież moje udzielanie się na Forum bierze się z czystej przyjemności pomagania. Gdy zaczynałem moje zmagania z elektroniką nie było internetu a schematy pierwszego komputera (na procku 8080) rysowałem ołówkiem wg kserowanych, przemycanych w plecakach "z Zachodu" kart katalogowych Intela. Dzisiaj na bieżąco widzę kłopoty początkujących i właściwie z marszu mogę je rozwiązywać, więc dlaczego tego nie robić?

Dziękuję także wszystkim uczestnikom Forum, bo Wasze pytania zmuszają mnie do przypominania sobie szczegółów, zaglądania do danych katalogowych i przynajmniej chwilowego oderwania się od szarej rzeczywistości projektowania dających się produkować i sprzedawać za prawdziwe pieniądze urządzeń elektronicznych.

Nagroda (właśnie, nagroda!) jest tym cenniejsza, że od jakiegoś czasu planuję wypróbowanie większej platformy do sterowania czymś mobilnym a Malina A+ ze swoim rozszerzonym złączem I/O, małymi wymiarami i zmniejszonym poborem mocy nadaje się do tego idealnie. Moją poprzednią, starszą wersję zaanektował (i tyle ją widziałem) Kuba - mój potomek, który postawił na niej autorski system do nauki słówek i od tej pory Malina jest dostępnym 24h/24h serwerem/testerem postępów w nauce angielskiego, niemieckiego, japońskiego a ostatnio i rosyjskiego. Nie pytajcie jak on to robi..

W każdym razie ponieważ czuję, że to wyróżnienie zawdzięczam także Wam, postaram się przekazać na ręce Trekera kilka elektronicznych drobiazgów, które być może (mam taką nadzieję) staną się nagrodami w kolejnych konkursach.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.