Skocz do zawartości

[Kupię] Regulator DC na silniki 24v 650W - Pilne


Pomocna odpowiedź

Witam

Jak w temacie kupie regulator 2 kanałowy lub 2x1 kanałowe na silniki jak w linku.

http://magma.sklep.pl/product-pol-3152-Silnik-elektryczny-przekladnia-skuter-quad-24-650W-1122ZXF.html

Funkcja: przód, hamulec,tył

Podłączenie odbiornika modelarskiego do sterowania Turnigy 9x.

Regulator ma wytrzymywać pracę 4h i być przystosowany na większą moc.

Kontakt GG 10849322, lub PW

Link do komentarza
Share on other sites

Nie mają funkcji hamulca. Do tego pewnie kłopot podłączyć odbiornik i brak wstecznego. Te regulatory jak z nimi gadałem to pod jakiś potencjometr jak manetka od gazu. Z resztą oni sami nie wiedzą.

Link do komentarza
Share on other sites

Choćby ten:

http://magma.sklep.pl/product-pol-3146-Sterownik-do-silnika-24V-800W-do-skutera-rowera.html

Jeśli ma typowe wejście z potencjometru (manetka) to zrobienie przejściówki z sygnału odbiornika zdalnego sterowania "udającej" potencjometr pewnie jest prostsze niż szukanie specjalnego regulatora z wejściem PPM. Poproś sklep o dokumentację i zobacz co ma na wejściu.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Pewnie jest prostsze jak bym chciał żeby jechał do przodu tylko.

On ma też jechać do tyłu i do tego mieć hamulec. Ok on ma hamulec na osobnych przewodach to musiał bym wykorzystać dodatkowy kanał w aparaturze.

Chcę zapłacić za gotowy regulator a nie kombinować i tracić czasz którego nie mam.

Link do komentarza
Share on other sites

No super tylko że ja potrzebuję to w przyszłym tygodniu.

Dzwoniłem do sklepu modelarskiego to powiedzieli że z modelu regulator uciągnie ten silnik nie ma problemu. Coś to słabo widzę ale przetestuje.

Link do komentarza
Share on other sites

Trochę to dziwne, bo regulatory modelarskie do samochodów (czyli takie z rewersem, bo kiepski hamulec to i lotnicze mają) są raczej niskonapięciowe. Jak znajdziesz taki na aku 3S (do 15-16V) to już dobrze a zwykle to 10-12V ale za to i 200A mają. Z resztą w ogóle do szczotkowych silników to już rzadkość. Co to za sklep, że można wziąć regulator na próbę i oddać? Bo chyba nie kupujesz w ciemno? Możesz wskazać regulator który Ci polecili?

W sumie to ciekawy przykład planowania projektu, gdzie musisz i możesz wydawać niemałą kasę w kilka dni na nieudokumentowane rozwiązania polecone "na gębę". Macie okienko startowe na Marsa i trzeba zdążyć?

Link do komentarza
Share on other sites

Tak wyszło że trza zrobić szybko. Jak się uda to od podstaw następnego i będzie więcej czasu, ale też więcej bajerów jak czujniki przeszkód, GPS, czujniki dźwięku itp. Do tego to już będę szukać osoby do zaprogramowania procka i elektroniki. Skończyło się na silniku bez-szczotkowym. Regulator sobie kupie jak się spali do oddam im na GW. A jaki to nie wiem jeszcze nie miałem czasu dzisiaj.

Link do komentarza
Share on other sites

No, jeśli silnik bezszczotkowy (ostatnio pokazywałeś chyba jednak zwykły DC) to regulator musi być "samochodowy". Lotniczy się nie nada. Może chociaż wiesz jaki rodzaj próbują Ci wcisnąć w sklepie? Oczywiście, że spalonych regulatorów nikt nie przyjmie do zwrotu. Ew. wchodzi w grę płatna naprawa, ale zostaniesz z tym sprzętem jak z ręką w nocniku.

Kupowanie drogich części (gadżetów?) przed zrobieniem porządnego i przemyślanego projektu to żadna sztuka. Niczego Cię to nie nauczy, nie jest to profesjonalne i nad takim wyrzucaniem pieniędzy można tylko zapłakać 😥

Czasem są takie chwile, że trzeba powiedzieć stop, bo dalsza praca nie ma sensu i przyniesie tylko straty (czasu i pieniędzy) zamiast jakiegoś efektu i/lub postępu. Czy to nie jest ta chwila? Taka odwaga jest dużo cenniejsza niż udział w biegu lemmingów - a na to mi Twoje działanie wygląda.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.