Skocz do zawartości

Ile macie lat?


Mihau

Ile macie lat?  

280 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

aha, no to rzeczywiście mam fajnie

BoBBy zgadłeś, pani uczy na turboPascal'u, ale na lekcji spytała się kto już coś programował to się zgłosiłem (przedwczoraj skończyłem program do odbijadła z obsługą LCD, może przed początkiem wakacji zamieszczę go na forum) i pani sie pyta w czym programowałem, to mówię że w BASCOM-AVR a pani zapytała co to 🙄

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nawyk, jeżeli to nauczycielka z gimnazjum to wątpię żeby wiedziała co to jest Bascom, Basic albo środowisko IDE 😉 Nie oszukujmy się, najgorsze przez co przechodzą uczniowie to jest gimnazjum, użeranie się z nauczycielami, chamstwo i cwaniactwo. Dla mnie trzy stracone lata mojego życia.

Pozdrawiam kadrę z Gimnazjum nr.6 w Chorzowie 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Moja mama uczy w podstawówce i w gimnazjum; doskonale wie co to (Q/Visual) Basic i chociaż faktycznie nie nadąża już za nowinkami (kto nadąża?), to jednak ciągle szkoli się w swojej tematyce żeby nie dać się "przygwoździć" swoim uczniom - dlatego wypraszam sobie takie generalizowanie...

Swoją nauczycielkę od informatyki również miło wspominam - choć 8 lat temu zapewne była to udręka, to jednak chciałem coś z tego wynieść i wyniosłem. Wniosek? Trzeba do pewnych rzeczy przysiąść samemu i wykorzystać doświadczenie ludzi, którzy jednak dużo dłużej zajmują się tym od Was i na pewno mają na ten temat coś wartościowego do powiedzenia. LO i studia wiele się nie różnią pod tym względem 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Nawyk, nie chciałem generalizować, ale pocieszyłeś mnie. Ja widać są też nauczyciele, którzy znają się na rzeczy. Ja niestety nie miałem szczęścia trafić w gimnazjum.

w gimnazjum "chamstwo i cwaniactwo" to raczej z tej drugiej strony widać :]

Z jednej i drugiej strony, zaczynają uczniowie, a większość nauczycieli nie jest w stanie sobie z tym poradzić (dla porządku powiem że zdarzają się wyjątki) i zaczynają odpłacać uczniom pięknym za nadobne. Jeżeli nauczyciel nie da sobie na początku pracy z klasą wejść na głowę, to później jest względny spokój i taki nauczyciel jest szanowany. Wiem jak się zachowywali moi koledzy i stanowczo twierdzę że z gówniarzerią trzeba ostro i stanowczo.

Link do komentarza
Share on other sites

Po 2 miesiącach to chyba nie będzie okopywanie zważywszy na mały ruch na podforum i jego charakter.

Lat 17, dopiszę się jeszcze pod opinią KD93 - gimnazjum to 3 stracone lata. Prócz prostego chamstwa jest jeszcze coś takiego:

Upust irytacji zachowaniem lizo-koleżanek (bo kolegi akuuurat nie miałem takiego) dał mi egzamin na którym byłem czarnym koniem, tak jak większość tutejszych forumowiczów 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.