Skocz do zawartości

Poznajcie chiliSOM - polski komputer jednopłytkowy


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
Obecnie komputery jednopłytkowe są bardziej popularne niż dotychczas. Mimo to stosowanie ich w masowej produkcji urządzeń nie jest łatwe.Miesiąc temu pisałem o BeagleCore, który miał to zmienić. Niestety, kampania zakończyła się bez sukcesu. Tym razem pora na polski produkt!

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@ Treker - to właśnie uroki mobilnego pisania komentarzy, kiedy się nie sprawdzi jaki kwiatek posadzi wspomaganie klawiatury smartfona, podmieniając wyraz - Niedawno koleżance napisałem, że jest dziwaczką, a poleciało - jako potoczna nazwa kobiety lekkich obyczajów. I weź potem sensownie się wytłumacz 🙂

PS.

Ta płytka, to na rynek konsumencki, czy raczej dla wąskiego grona wyspecjalizowanych firm np. od produktów dla inteligentnych domów?

Link do komentarza
Share on other sites

"..sprawdzą się na rynku konsumenckim"

Nie możesz tego wiedzieć i nie rozumiem skąd ta pewność. Sukces jest wypadkową wielu czynników i ani nie wystarczy zrobić nawet najlepszy komputerek na świecie ani też (zwykle) nie starczą takie zaklęcia jak powyżej.

"..dzięki swojej kompleksowej funkcjonalności pozwolą stworzyć profesjonalny produkt."

Przepraszam, ale to na odległość śmierdzi reklamowym bełkotem z jakiejś ulotki. Kto tak mówi? I to jeszcze kobieta? Wstyd.

Link do komentarza
Share on other sites

Odpowiedzi na Wasze pytania:

- Cena jednej sztuki, to 53$ (netto), przy 1000szt. 40$

- Chiliboard z podłączonym Ethernetem pobiera 350mA przy zasilaniu z 5VDC

Przy okazji zaktualizowałem jedno zdjęcie w artykule, bo wkradło się błędne 😉

Link do komentarza
Share on other sites

@marek1707

ChiliSOM przyspiesza proces projektowania zarówno w urządzeniach tworzonych przez wyspecjalizowane firmy, jak i te projektowane przez pasjonatów.

Nawiązując do chiliboard’a ten link będzie pomocny: http://wiki.chiliboard.org/w/Main_Page

(To odpowiedź na pytanie, które zadał @hob_bit, nie zaklęcie, tym bardziej nie dotyczy sukcesu)

Co do funkcjonalności – odsyłam do konkretnych informacji zamieszczonych w poście, albo na http://www.grinn.pl/pl/som

Kwestię wstydu ze względu na brak związku z tematem bloga i merytoryką porzucam 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Chumanista, chyba widać po nicku, w której firmie Pani Kasia pracuje. Zresztą to od niej otrzymałem informacje o tej płytce. Chyba nie ma nic złego w tym, że ktoś od producenta stara się udzielać odpowiedzi w temacie 😉?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.