Skocz do zawartości

Zawieszenie do jazdy w terenie.


Agerdan

Pomocna odpowiedź

Witam

Planuję zrobić na pracę inż. robota do jazdy w terenie. Do tego potrzebował bym dobrego zawieszenia. W internecie natknąłem się na takie cudo.

Jednakże nie mogę znaleźć ani nazwy tego silniczka/obudowy a tym bardziej żadnego sklepu. W tym wypadku w prosty sposób można by pozbyć się problemu budowania skomplikowanego zawieszenia.

Dysponuje ktoś może nazwą takiego przedmiotu bądź linkiem do sklepu? Ew jeżeli macie jakiś lepszy pomysł na zawieszenie to też byłbym bardzo wdzięczny za podzielenie się pomysłem. Od razu dodam iż zdecydował bym się na takie zawieszenie przez fakt iż chcę zrobić robota jeżdżącego również po odwróceniu go o 180stopni.

Link do komentarza
Share on other sites

To jest element zawieszenia podwozia Wild Thumper. Prototyp był wykonany ze zwykłego trójnika z rury PCV 😉 Nie mogę teraz w ogóle nawet znaleźć profilu Oddbota na letsmakerobots, więc co najwyżej możesz znaleźć samego wild thumpera.

Link do komentarza
Share on other sites

Hmmm to w takim razie będę musiał pomyśleć nad wykonaniem samemu takiej obudowy do silniczka. Kupowanie samego podwozia mogło by mocno przekroczyć mój budżet. Dzięki za odpowiedź 😉

Jednakże jeżeli ,ktoś miałby jakiś pomysł na zawieszenie to byłbym wdzięczny 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

To jest element zawieszenia podwozia Wild Thumper. Prototyp był wykonany ze zwykłego trójnika z rury PCV 😉 Nie mogę teraz w ogóle nawet znaleźć profilu Oddbota na letsmakerobots, więc co najwyżej możesz znaleźć samego wild thumpera.

Letsmakerobots miało mały wypadek z przejęciem przez innego właściciela i wszyscy się wynieśli na http://robotrebels.org po czym ich posty zostały z letsmakerobots pokasowane. Nowy profil oddbota jest tu: http://www.robotrebels.org/index.php?action=profile;u=8

Swoją drogą, możnaby o tym w newsach kiedyś napisać 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.